Pasirinkite adresatą:

Adresas:

Vilnius
+370 679 25 775

El. paštas:

Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Ponas Balionas pripūs Jums šypseną Vilniuje ir visoje Lietuvoje! Balionai su heliu tik po 1.2 €, o jeigu manote, jog daugiau balionų – didesnis “wow” efektas – gera žinia – nuo 50 vnt. balionams su heliu taikomos nuolaidos!! Pristatymas Vilniuje kainuoja tik 7 € ir, žinoma, galimas visoje Lietuvoje! Patalpų dekoravimo paslaugos taip pat teikiamos visoje Lietuvoje. Specializuojamės balionų veikloje jau daugybę metų, todėl žinome, kas madinga, estetiška ir nuotaikinga. Galime pasiūlyti ne tik standartinius įvairių spalvų bei retų atspalvių ir skirtingų dydžių, net metrinius (!) balionus su heliu, tačiau ir balionus bei puošimus įvairioms Jūsų gyvenimo progoms. Balionai bus puiki dovana ar puošmena vaiko gimimui, krikštynoms, mokyklos šventėms, įvairaus amžiaus gimtadieniams, sužadėtuvėms, mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms ir kitoms sukaktims – drauge su Jumis parinksime Jūsų mėgstamas, derančias tarpusavyje ir madingas spalvas, temą atitinkančius balionus ir sukursime įspūdingas dekoracijas. Neabejokite, - fotografijos bei nuotaikos sukurs ilgalaikius šventės prisiminimus! Tikrąja šių žodžių prasme, - Ponas Balionas visiems pripūs šypsenas ir pakels nuotaiką net niūriausią dieną!

Ir nė nemanykite, jog balionai skirti tik vaikams! Jie skirti įvairaus amžiaus asmenims, įvairioms šventėms ir unikalioms asmeninėms progoms! Trūksta fantazijos ir idėjų? Padovanokite teminius balionus mylimiausiai mamai Motinos dienos proga, pasveikinkite šimtadienio ar mokslų baigimo balionu savo draugus.. Padovanokite balionų - gėlių mokytojams Rugsėjo 1-osios proga, o Vasario 16 d. ar Kovo 11 d. mokyklose į dangų leiskite trispalvius balionus. Per Valentino dieną nuneškite bent vieną balioną-širdelę seneliui ar senelei ir pamatysite, jog jų veidas nušvis, kaip tik ką pasakius, kaip Juos mylit.. Pripūskite pilną biurą balionų savo viršininkui Boso dienos proga, o savo mylimosios piršlybų žiedą paslėpkite taip pat tokiame pat balionų kambaryje.. Nusiųskite „Balionai dėžėje“ užsienyje gyvenančiam pasiilgtam giminaičiui.

Daugiau idėjų ir informacijos dėl šviečiančių balionų su LED, balionų su spauda, dėl švenčių patalpų dekoravimo ir kt. rasite Ponas Balionas svetainės PASLAUGOS skiltyje, www.balionaidezeje.lt bei teirautis el.paštu info@ponasbalionas.lt arba telefonu +370 679 25 775. Balionai ir viskas iš balionų Vilniuje ir bet kuriame Lietuvos mieste!