Reklaminiai balionai –  standartiniai (įprastai 28 cm skersmens, matiniai) balionai su spauda, kuri dedama šilkografiniu arba lazeriniu būdu, užimanti 13 cm x 13 cm baliono ploto bei galima vienspalvė arba kelių spalvų. Spauzdiname 8 spalvų bei CMYK+ 4 logotipus (ir kitus piešinius), maksimaliai išlaikydami prekinio ženklo autentiškumą. Pastebėta, jog 99% žmonių gavę ar vos išvydę balioną šypsosi, todėl Jūsų reklama ant balionų paliks teigiamas emocijas bei palies prisiminimus. 

Tradiciniu požiūriu reklama ant balionų spaudžiama su tikslu pigiai ir efektyviai viešinti įmonės vardą dalinant reklaminius balionus aplinkiniams. Šiuolaikinėmis modernėjimo sąlygomis siūlome platesnį reklaminių balionų traktavimą bei panaudojimą, orientuotą ne tik į įmonių, bet ir kasdienę fizinių asmenų rinką.

Siūlome ant  balionų spauzdinti ne tik įmonės logotipą, tačiau taip pat skelbiamas nuolaidas, išpardavimus... Siūlome reklaminius balionus paversti pakvietimais į renginius bei šventes. Siūlome reklaminius balionus integruoti į artimiausios jų tikslinės grupės patirtį neįprastai - skatinant vaikus ne tik grožėtis, bet tuo pačiu ir mąstyti - spauzdinant ant balionų kognityvinius ar loginius žaidimus... Siūlome atrasti kartelę, į kurią balionai įneš ne tik malonių šypsenų bei spalvų, bet ir Jūsų siekiamos naudos – viešinti, parduoti, skatinti tobulėti ar suteikti malonių pojūčių... Jeigu manote, jog didesnis balionas pateisins veiksmingesnio efekto pojūtį -  nuo 75 cm skermens balionams rekomenduojama priklijuojama reklama. Pasirūpinsime ir tuo!

Mūsų tikslas - kokybės, kainos ir optimalaus sprendimo pasiūlymas klientui. 

 

Reklaminių balionų panaudojimas:

  • Pūtimas oru su laikikliais („balionai ant pagaliukų“) ir dalinimas
  • Pildymas helio dujomis („skraidantys balionai“)
  • Įtraukimas į balionų dekorus*

* Spauzdinant reklaminius balionus su ketinimu juos naudoti tokiuose balionų dekoruose, kaip balionų girlianda, rekomenduojama spauda ant balionų viršūnėlių siekiant maksimalaus estetinio ir reklaminio rezultato.