Helio balionai

Artėja šventė? Norisi įamžinti ją svečių prisiminimuose ir nuotraukose, o gal pasveikinti neįprastai savo artimuosius ir draugus? Mes siūlome Jums puikią išeitį – helio balionus!

Jie praskaidrins ne tik vaiko, tačiau ir suaugusiojo dieną ir tiks bet kokiai progai - nuo vaiko laukimo, gimimo, krikštynų, gimtadienių, komunijos, mokyklos baigimo šv...

Artėja šventė? Norisi įamžinti ją svečių prisiminimuose ir nuotraukose, o gal pasveikinti neįprastai savo artimuosius ir draugus? Mes siūlome Jums puikią išeitį – helio balionus!

Jie praskaidrins ne tik vaiko, tačiau ir suaugusiojo dieną ir tiks bet kokiai progai - nuo vaiko laukimo, gimimo, krikštynų, gimtadienių, komunijos, mokyklos baigimo švenčių iki būsimų jaunųjų mergvakario, bernvakario, vestuvių, solidžių santuokos sukakčių bei mamos, tėčio proga...
Galime pasiūlyti įvairiausius balionus su heliu visoms gyvenimo progoms! Jeigu nerasite norimų balionų šioje internetinėje parduotuvėje, kreipkitės – surasime kitus tinkamus sprendimus, nebūtinai susijusius su helio balionais.


Ar žinote, kad balionų su heliu taip pat gali būti labai įvairių?

  • Jeigu norite nustebinti artimiausius šventės dieną, jeigu negalite dalyvauti jų šventės metu, bet norite, kad tą dieną artimą žmogų lydėtų jūsų aura - puikiai tiks „balionai dėžėje“ alternatyva. Tai balionų su heliu, įpakuotų pasirinkto dydžio dėžėje, teminis rinkinys, kurio efekto žodžiais neapsakysi.. Nusiuntus tokią dėžę folinių balionų su heliu savo artimajam, greitai iš jo sulauksite džiaugsmingo grįžtamojo skambučio. 

  • Foliniai balionai su heliu, kurie laikosi apie savaitę ir ilgiau, yra daugkartinio papildymo, įvairių dydžių ir formų. Gimtadieniams, metinėms ir kitoms progoms puikiai tiks foliniai balionai skaičiai ir foliniai balionai raidės. Įsivaizduokite, koks modernus ir subtilus sprendimas vietoj gėlių padovanoti folinį skaičių 5 ir folinį skaičių 0 Jūsų senelių penkiasdešimties metų vestuvių sukakties proga vietoj gėlių. Nereikės rūpintis, kur balionus pamerkti, kad jie ypač greitai nuvys, o ir nuotraukose primins auksinę šventės simboliką. Folines raides galite dovanoti jaunųjų vestuvių proga kaip jaunųjų vardų inicialus, dėlioti įvairius sveikinimo užrašus ar išreikšti kitaip dažnai kartojamus, tačiau pasyviai girdimus žodžius, pvz., „labai tave myliu“, „love“ ir kt.

  • Jeigu norisi skaidrių kaip stiklas balionų, kaip muilo burbulai, jums puikiai tiks BUBBLE balionai. Jų taip pat turime su įvairiausiais paveikslėliais arba juos galime pateikti subtiliai – į jų vidų įdedant gėlių, žiedlapių, lapelių, plunksnų, konfeti ir kitų balioniškų papuošimų.

  • Norintiems kiek trumpesnio sprendimo, tačiau ne mažiau efektyvaus – galite rinktis latekso balionus. Trumpesnis skraidymo laikas tikrai nereiškia, jog bus pasiektas mažesnis efektas. Juolab, kad guminių balionų yra, taip pat, labai įvairių, pradedant neoniniais balionais, kurie sušvytės klubiniame apšvietime, balionais su įvairiausių spalvų ir blizgumų konfeti, balionais su įvairiausiais paveikslėliais ir užrašais iki šviečiančių balionų su LED lemputėmis ir paskutinio mados klyksmo – chrominių balionų. Įpinkite bent keletą jų į standartinių latekso balionų puokštę ir liksite nustebinti!

  • Jeigu nedomina nei foliniai, nei standartinio dydžio helio balionai, mes turime jums dar vieną alternatyvą – gigantiškus balionus su heliu. Užteks net vieno ar kelių pusės metro arba 1 metro skersmens balionų, kad šventės nuotaika būtų pakili. Ant gigantiško dydžio balionų gali būti jūsų norimi užrašai, juos galime papuošti augmenijos akcentais arba pripildyti įvairiausiais konfeti. Galimybės beribės!


Siūlome didžiausią balionų su heliu įvairovę, todėl tikrai surasime sprendimą kiekvienam už prieinamą kainą. O taip pat užsakant didesnį kiekį balionų, galime juos pasiūlyti pigiau.

Balionus su heliu galite užsisakyti telefonu, el. paštu arba žinute (žr. skiltyje “kontaktai”). Na, o jeigu domina nepripūsti balionai arba pripūsti balionai - staigmena "Balionai dėžėje" – siūlome nedelsiant juos įsigyti mūsų internetinėje parduotuvėje, skiltyje "BALIONAI". Nepripūstus balionus, tinkamus pildyti helio dujomis, taip pat rasite žemiau. 

KARANTINO LAIKOTARPIU BALIONŲ SU HELIU PRISTATYMUI Į NAMUS TAIKOME NUOLAIDAS! Nepraleiski progų ir praskaidrinki kasdienybę savo artimiems!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 904 prekių