Foliniai balionai (nepripūsti)

Šie balionai dažniausiai klasifikuojami pagal jų dydį. Jeigu domina ilgalaikiškiausias folinių balionų sprendimas, rinkitės MINI folinius balionus. Standartiškai šių figūrinių balionų ilgiausia kraštinė yra iki 40 cm. Jie pildomi TIK oru, veriami ant laikiklių (pagaliukų). Mini folija labiausiai tinka fotosesijoms ir juos ypač myli vaikai. Folin...

Šie balionai dažniausiai klasifikuojami pagal jų dydį. Jeigu domina ilgalaikiškiausias folinių balionų sprendimas, rinkitės MINI folinius balionus. Standartiškai šių figūrinių balionų ilgiausia kraštinė yra iki 40 cm. Jie pildomi TIK oru, veriami ant laikiklių (pagaliukų). Mini folija labiausiai tinka fotosesijoms ir juos ypač myli vaikai. Foliniai balionai, pripildyti oru, laikosi ilgiausiai, nes oras mažiau pralaidus už helio dujas. Jeigu domina skraidančių balionų efektas (balionai su heliu) siūlome rinktis MIDI arba MAKSI folinius balionus. MIDI foliijos balionai yra apie 40-50 cm skersmens ir pasižymi paprastesnėmis formomis (folio žvaigždė, apvalus, folinė širdis, pagalvėlė ir pan.). Tuo tarpu, MAKSI folijos balionai yra ypatingi savo unikaliomis formomis ir įprastai jų ilgiausios kraštinės ilgis svyruoja nuo 60 iki 120 cm.

Ne pirmi metai Lietuvoje išlieka madinga folinių balionų raidžių ir folinių skaičių tendencija. Jų panaudojimas įvairiomis progomis labai įvairus – šiuos balionus rekomenduojame dovanoti vietoje gėlių, dekoruoti erdves, puošti fotosesijas, kitaip stebinti artimuosius, paliekant namuose žodį "pasiilgau" arba “myliu”…

Taip pat šiai dienai labai populiarūs 3D apvalūs foliniai balionai – orbs, kurie išskirtiniai tuo, jog pučiami tol, kol jų kraštinėse nelieka raukšlėtų siūlių. Tai būdinga tik šiems ir bubble balionams. Labai džiugu, kad kasmet gamintojai mus nustebina vis naujomis šių folio balionų spalvomis. 

Svarbu paminėti, kad dauguma folinių balionų yra daugkartinio naudojimo, t.y., išsileidus balionui galite jį atnešti į mūsų prekybos salonus ir mokėti tik už jo pripildymą helio dujomis. Tačiau turėkite omenyje, jog su kiekvienu nauju baliono užpildymu jo laikymosi trukmė trumpėja.

Taigi, labai kviečiame Jus išsirinkti norimus folinius balionus, o jeigu norite individualizuoto baliono - rašykite, skambinkite mums ir mes paruošime Jums vienspalvį folinį balioną su Jūsų norimu užrašu - lipduku. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 790 prekių