Neoniniai balionai (nepripūsti)

Tai 25 cm skersmens balionai, kurie tamsoje, specialiame apšvietime, šviečia.

Iš jų galima gaminti įvairius oru pripildytų balionų dekorus arba pildyti juos su helio dujomis. Taip pat neoniniai balionai įspūdingai atrodo panaudojus juos “balionų lietaus” efektui. Kaip tai veikia? Užpildome specialų balionų tinklą neoniniais balionais, pritvirtin...

Tai 25 cm skersmens balionai, kurie tamsoje, specialiame apšvietime, šviečia.

Iš jų galima gaminti įvairius oru pripildytų balionų dekorus arba pildyti juos su helio dujomis. Taip pat neoniniai balionai įspūdingai atrodo panaudojus juos “balionų lietaus” efektui. Kaip tai veikia? Užpildome specialų balionų tinklą neoniniais balionais, pritvirtiname jį virš scenos arba prie lubų virš žmonių ir, kulminaciniu momentu, paleidus tinklą iš jo balionai pamažu žemyn krenta... Toks lietus garantuos pačias geriausias emocijas! Žinoma, balionų kritimo greitis ir efekto ilgumas priklauso ne tik nuo balionų kiekio, tačiau ir nuo patalpos aukščio. Kuo aukštesnės lubos, kuo daugiau balionų, tuo ir efektas įspūdingesnis!

Neo balionai ypač mylimi naktinių klubų ir kitų renginių vietų, kurios turi specialaus apšvietimo galimybes. Jeigu tokių galimybių nėra, siūlome rinktis latekso balionus su LED lempute – tai guminiai balionai, kurie tamsoje ir be specialaus apšvietimo šviečia!

Daugiau
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės