Lateksiniai balionai (nepripūsti)

Galime pasiūlyti įvairiausių dydžių, formų, spalvų ir atspalvių, įvairaus žvilgesio lateksinius balionus. 13 cm skersmens balionai gali bŪti pildomi TIK ORU, tinkami formuoti  dekorus ar balionų figūras. įvairaus ilgio ir storio modeliavimo balionai taip pat skirti balionų kompozicijoms, dekoracijoms ir juos galima pildyti tik su oru. Svarbu, jo...

Galime pasiūlyti įvairiausių dydžių, formų, spalvų ir atspalvių, įvairaus žvilgesio lateksinius balionus. 13 cm skersmens balionai gali bŪti pildomi TIK ORU, tinkami formuoti  dekorus ar balionų figūras. įvairaus ilgio ir storio modeliavimo balionai taip pat skirti balionų kompozicijoms, dekoracijoms ir juos galima pildyti tik su oru. Svarbu, jog jeigu patys nuspręsite prisipūsti šiuos balionus namuose, - būtinai įsigykite jiems pripūsti skirtą rankinę pompą. su ja galėsite nuolat pūsti ne tik modelinius, tačiau ir visus kitus latekso ar netgi folinius balionus!

 30 cm skersmens balionai įprastai pildomi heliu, tačiau dekoruose gali būti pildomi ir oru. šio diametro balionų yra labai įvairių – pradedant neblizgiais ar perlamutriniais balionais, chrominio, titano, platinos žvilgesnio balionų asorti... Balionai su paveikslėliais kiekvienai Jūsų temai ar progai taip pat dažniausiai yra 30 cm skersmens. Pusmetriniai (60 cm) ir metriniai (90 cm) balionai gali būti pučiami su oru ir kabinami prie lubų, panaudojami moderniuose dekoruose, o pildant helio dujomis – puošiami su papildomais balionų puošimais – kutosais, žalumos šakelėmis, gėlių žiedlapiais, blizgučių ar mažų balionėlių konfeti. Dekoravimo balionai skirti gaminti balionų girliandas, surišant tarpusavyje baliono uodegėles. šias girliandas nesunkiai galite ir patys pasidaryti namuose.

Norimus Balionus su heliu galite užsakyti rašydami ar skambindami mums, o jeigu norite balionus prisipūsti patys namuose, - galite įsigyti reikiamus, heliu pildomus balionus, juosteles, impregnantą, svarelius ir nuomotis iš mūsų helio dujų tarą, kurią ištuštinus privalu mums grąžinti. su musų komandos apmokymais kaip tą padaryti, tikrai nesunkiai viską patys atliksite. žinoma, keletą dalykų reikėtų turėti omenyje – svarbu tinkamas baliono vidinių sienelių impregnavimas, o taip pat ir tvirtas baliono kaklelio mazgas, kad balionas skraidytų ilgiau nei 12 valandų. nesunkiai galite Pasidaryti šventę namuose patys!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 169 prekių