Bubble balionai (nepripūsti)

Pabodo standartiniai balionai ar jų puokštės? Turime dar vieną inovatyvų sprendimą Jums! Bubble balionai pasižymi tuo, jog skaidrūs kaip stiklas, apvalūs bei, pripildyti helio dujomis, ilgai kybo ore.

Bubble balionai gali būti panaudojami įvairioms progoms. Asortimente rasite skirtingo dizaino gimtadieninių bubble balionų, vaikiškų su įvairiais ...

Pabodo standartiniai balionai ar jų puokštės? Turime dar vieną inovatyvų sprendimą Jums! Bubble balionai pasižymi tuo, jog skaidrūs kaip stiklas, apvalūs bei, pripildyti helio dujomis, ilgai kybo ore.

Bubble balionai gali būti panaudojami įvairioms progoms. Asortimente rasite skirtingo dizaino gimtadieninių bubble balionų, vaikiškų su įvairiais animaciniais herojais, neutralių spalvingais ornamentais puoštų balionų ar išskirtinių bubble balionų, kurių viduje puikuojasi antras balionas. Taip, balionas balione! Pastarieji labiausiai tinkami vaiko gimimo ar gimtadienio, vestuvių progoms, mat skaidriame balione įsitaisę rausvi arba melsvi balioniniai meškinai, pripūstos gėlės, peliukų Mikio ir Minės atvaizdai arba net šampano butelis.

Negana to, siūlome išskirtinių bubble balionų, kuriuos paruošiame pagal išskirtinį klientų užsakymą. Į specialų balioną galime įdėti gėlių žiedlapių, žalumos šakelių, plunksnų, pripildyti bubble balioną kitais mažais balionėliais ar šviečiančiomis lemputėmis. O taip pat papuošti šiuos balionus blizgiais arba popieriniais kutais, kutosais iš mažų balionėlių!

Bubble balionas - išskirtinė ir stebinanti dovana, pradžiuginsianti tiek vaiką, tiek suaugusį. Priderinsime dekorą prie Jūsų poreikių, sukursime būtent tokią bubble kompoziciją, kuri bus ne tik unikali, bet ir žaisminga ar elegantiška.

Jeigu susidomėjote bubble balionų galimybėmis, kviečiame susisiekti konktakų skiltyje nurodytais kontaktais. Mielai pasidalinsime pavyzdžiais, pasitarsime dėl Jums tinkančių ir patinkančių bubble balionų sprendimų. Dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje bei Šiauliuose, tačiau balionus galime pristatyti visoje Lietuvoje. 

 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 33 prekių