Šviečiantys balionai (nepripūsti)

LED švieselė, integruota į baliono vidų, paverčia balionus dar labiau pastebimais, o dekoracijos su jomis tampa dar labiau įsimintinos!

Balionai su LED lempute kadais pakeitė helio balionus su bengališka ugnele ir per gan trumpą laiką įgavo bruožą atributo, be kurio neįsivaizduojami įmonių vakarėliai, parduotuvių atidarymai, ypatingai vestuvių i...

LED švieselė, integruota į baliono vidų, paverčia balionus dar labiau pastebimais, o dekoracijos su jomis tampa dar labiau įsimintinos!

Balionai su LED lempute kadais pakeitė helio balionus su bengališka ugnele ir per gan trumpą laiką įgavo bruožą atributo, be kurio neįsivaizduojami įmonių vakarėliai, parduotuvių atidarymai, ypatingai vestuvių ir kitų švenčių puotos.

Tik vertėtų turėti omenyje tai, jog šviečiančių balionų efektas matomas tik didelėje prieblandoje, o geriausiai – tamsoje. Taip pat balionų su LED lemputėmis ilgaamžiškumas kiek trumpesnis nei standartinių latekso balionų su heliu dėl papildomo lemputės svorio. Tad rekomenduojame šiuos balionus atsiimti tą pačią šventės dieną! Jeigu ir taip apstu šventinių rūpesčių, kreipkitės - mes juos patys Jums pristatysime!

Rekomenduojame šiuos helio balionus su LED lemputėmis rinktis patalpų puošimams. O jeigu visgi nuspręsite, jog norisi efekto lauke – būtinai įsigykite laukui pritaikytus svarelius, kurie prilaikys balionus ir neleis jiems ištrūkti į dangų… Būkime atsakingi - saugokime gamtą! :)

Daugiau
  • Led lemputės yra skirtos apšviesti standartinius 30 cm balionus. Yra dedama į impregnuoto baliono vidų. Įsigyti galite šviečiančias baltai arba mirksinčias raudonai-mėlynai. Intensyviausiai šviečia... Led lemputės yra skirtos apšviesti...

    0,99€
    Šiuo metu prekės neturime
    Prekė su papildomais pasirinkimais
Rodomas 1 - 1 iš 1 prekės