Balionai su konfeti (nepripūsti)

Viena pagrindinių mūsų tikslų - padėti jums sukurti neeilinę šventę, sukomponuoti dėmesį patraukiančias bei elegantiškas balionų kompozicijas, nudžiuginti jūsų artimuosius moderniomis helio balionų puokštėmis.

Vienas labiausiai klientų pamėgtų pasirinkimų - skaidrūs balionai su konfeti. Jie tampa puikiais puokščių akcentais bei suteikia eleganti...

Viena pagrindinių mūsų tikslų - padėti jums sukurti neeilinę šventę, sukomponuoti dėmesį patraukiančias bei elegantiškas balionų kompozicijas, nudžiuginti jūsų artimuosius moderniomis helio balionų puokštėmis.

Vienas labiausiai klientų pamėgtų pasirinkimų - skaidrūs balionai su konfeti. Jie tampa puikiais puokščių akcentais bei suteikia elegantiškumo bei lengvumo įspūdį. Konfeti galime dėti į bet kurio dydžio balionus, tinkamus pildymui su heliu.

Galite rinktis iš norimų konfeti spalvų, blizgius folinius arba popierinius. Galime Jums pasiūlyti auksinius, sidabrinius, rausvus, žydrus ar pastelinių atpalvių asorti konfeti variantus. Konfeti balionų derinimas su chromo, foliniais ar standartiniais helio balionais padės sukurti labai žaismingą arba subtiliai puošnų puokštės vaizdą.

Dar vienas klientų labai pamėgtas sprendimas - nepermatomi balionai su heliu ir konfeti. Kokia šių balionų paskirtis? Šventės akcentu gali tapti jų susprogdinimas ir konfeti pasklidimas erdvėje. Šis variantas puikiai tinka kūdinio lyties atskleidimo vakarėliui. Rinkitės balionus su užrašu “Berniukas ar mergaitė?”, slapta nurodykite mums, kurios lyties vaikelis išvys pasaulį ir mes pasirūpinsime, kad "Baby shower" vakarėlio metu iš balionų išskristų reikiamos spalvos konfeti! Ši atrakcija gali tapti puikiu netikėtumu tiek būsimiems tėveliams, tiek šventėje susirinkusiems svečiams, o taip pat šaunia pramoga šeimoje augantiems mažiesiems, kurie tokiu būdu gali sužinoti, gims broliukas ar sesutė.

Norėdami užsisakyti balionų su konfeti ar pasitarti dėl skoningo jų įkomponavimo į šventinę balionų su heliu puokštę, kreipkitės kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Balionus pristatysime į Jūsų šventės vietą bet kuriame Lietuvos kampelyje. 

Daugiau
Rodoma 1 - 10 iš 10 prekių