Balionai raidės (nepripūsti)

Ieškote išskirtinio dekoro sprendimo ar akcento savo šventei? Papuoškite erdvę smagiais užrašais iš balionų. Galime pasiūlyti balionus raides, pildomas oru arba heliu, priklausomai nuo jų panaudojimo ir Jūsų poreikių.

Balionai - raidės su oru gali būti trijų skirtingų dydžių: 40cm, 60cm ir 80cm. Tai šiek tiek pigesnis šventės dekoro sprendimas n...

Ieškote išskirtinio dekoro sprendimo ar akcento savo šventei? Papuoškite erdvę smagiais užrašais iš balionų. Galime pasiūlyti balionus raides, pildomas oru arba heliu, priklausomai nuo jų panaudojimo ir Jūsų poreikių.

Balionai - raidės su oru gali būti trijų skirtingų dydžių: 40cm, 60cm ir 80cm. Tai šiek tiek pigesnis šventės dekoro sprendimas nei raidžių balionai su heliu. Siūlome dviejų spalvų alternatyvą, tad galėsite raides derinti prie savo šventės dekoro, išsirinkdami auksinius arba sidabrinius akcentus. Iš balioninių raidžių galime suformuoti bet kokį jums reikiamą žodį. Galbūt tai gali būti ir jubiliato vardas ar jaunųjų inicialai? Galbūt įmonės pavadinimas? Gal Jums svarbi ar linksma frazė, o galbūt neeilinis palinkėjimas - fantazijai ir kūrybiškumui nėra ribų!

 

Jeigu jūsų šventės vietoje nėra galimybės balionų tvirtinti prie sienos ar kitos atramos, panaudojant balionus raides kaip fotosesijos akcentus laikyti juos delnuose, galime pasiūlyti balionines raides su heliu. Šios raidės gali būti dviejų skirtingų dydžių (60 ir 80 cm) bei auksinės ar sidabrinės spalvos. Iš šių raidžių galime padaryti reikiamos frazės girliandą arba kiekvieną raidę atskirai tvirtinti su svareliu, kad užrašas būtų vienodame aukštyje ir puikiai atrodytų Jūsų šventės nuotraukose. Foliniai balionai raidės kabos šventės vietoje ilgiau nei savaitę, o taip pat nuotraukos su jomis Jums primins džiugas Jūsų šventės akimirkas.

 

Užsisakykite raides ne tik savo šventės puošimui, ne tik artimųjų sveikinimui vietoj gėlių, ne tik kaip akcentą fotosesijoms, tačiau taip pat ir stebinkite artimuosius, galbūt netgi be jokios progos! Išdėliokite pasveikinimą namuose, o galbūt net pasipiršimo tekstą netikėtoje erdvėje. Banalios frazės ir sveikinimų tekstai bus kur kas emocingiau išgirsti, jeigu iš balionų sudėliosite žodžius "Sveikinimai", "Myliu", "Pasiilgau", "Ar tekėsi už manęs?" ir t.t.  Raidės iš balionų atveria Jums galimybę ne tik puoštis, tačiau taip pat ir kurti, stebinti. O mes visuomet pasiruošę Jums padėti visa tai įgyvendinti!

Jeigu norite įsigyti pripūsų su oru ar heliu balionų raidžių, kreipkitės kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais. Dirbame visoje Lietuvoje.

Daugiau
Rodoma 1 - 14 iš 14 prekių