Balionai su užrašais (nepripūsti)

Balionai gali būti ne tik įvairūs spalvomis, tačiau ir savo perduodamomis žinutėmis. Siūlome Jums daugiau nei pusantro šimto balionų su užrašais ir paveikslėliais įvairiausioms Jūsų švenčių progoms! Daugelį jų mes kuriame ir spausdiname patys, tad užtikriname kokybę bei neeilinius, autentiškus užrašus ar paveiksliukus.

Ieškote gimtadienio balion...

Balionai gali būti ne tik įvairūs spalvomis, tačiau ir savo perduodamomis žinutėmis. Siūlome Jums daugiau nei pusantro šimto balionų su užrašais ir paveikslėliais įvairiausioms Jūsų švenčių progoms! Daugelį jų mes kuriame ir spausdiname patys, tad užtikriname kokybę bei neeilinius, autentiškus užrašus ar paveiksliukus.

Ieškote gimtadienio balionų? Turime jų kelioliką rūšių su įvairiausiais paveikslėliais ir užrašais įvairiomis kalbomis (lietuvių, lenkų, rusų, anglų): "Sveikinu", "Sveikinimai", "Su gimimo diena" ir t.t. Komponuokite balionus su šiais užrašais bei skaičiukais prie savo šventės temos. Švenčiate Havajų tema? Rinkitės balionus su tropikų paveikslėliais, greta jų komponuokite spalvingus standartinius ar teminius folinius balionus. Žmogus, kurį norite pasveikinti, turi neeilinių pomėgių? Išsirinkite iš mūsų kolekcijos atitinkamą paveikslėlį, kuris jį tikrai nuoširdžiai pradžiugins. O galbūt norite pabrėžti svarbią sukaktį? Galite pasirinkti balionus su skaičiais, kurių užrašų turime nuo 0 iki 100!

Galime pasiūlyti platų vaikiškų balionų asortimentą, pradedant skirtingo amžiaus vaikų pamėgtais herojais, tokiais kaip: Maša, Lol lėlytės, Žmogus Voras, Ledo šalies veikėjai ir baigiant kiekvieno vaiko bendriniais ir unikaliais pomėgiais: balionai su šuniukais, kačiukais, traktoriais, mašinomis, raketomis, pilimis ar princesėmis ir begale kitų paveikslėlių. Taip pat niekur kitur daugiau nerasite savo vaikučiams edukacinių balionų, tik pas mus: balionas su vėžliuku, kuriame reikia suvesti labirintą ir padėti vėžliukui surasti savo kiautą; balionas su dvipusiu paveikslėliu, kuriuose reikia surasti 5 skirtumus; balionas su paveikslėliais ant 4 baliono pusių, pagal kuriuos tėveliai savo mažiesiems gali pasekti pasaką...

Jūsų šventėje nestinga humoro? Galime šventę papildyti ironiškais, kiek kandžiais, tačiau juokingais vakarėlio temos užrašais, pvz. "This party is shit!", "Fuck you are old!", "Happy fucking whatever", "One year older but still sexy" ir t.t.

Laukia vestuvės ar krikštynos? Išsirinkite balionus su šios temos paveikslėliais, kurių turime taip pat kelių skirtingų dizainų. Be to, vestuvėms ypač tiks unikalūs balionų kvietimai. Kaip tai veikia? Mes atspausdiname ant balionų Jūsų šventės kvietimo tekstą, pririšame balionus prie specialių kortelių su užrašu "Pripūskite balioną, turime ypatingą žinutę", o kvietimo gavėjai, pripūtę balioną, sužino kur, kada ir į kokią šventę yra kviečiami. Nebijokite, kvietimo balionas pučiant dar niekada nebuvo susprogęs! Šių kvietimo balionų su vienspalve spauda kaina tik 41 euras + kvietimo kortelės kaina. 

Jeigu vis dėl to, iš gausaus mūsų asortimento neišsirinkote savo norimo dizaino, mes galime atspausdinti bet kokį paveikslėlį ar personalizuotą užrašą ar net Jūsų, Jūsų artimųjų, draugų bei kaimynų nuotrauką ant baliono!

Dėl balionų su heliu ar balionų su individualiais užrašais kreipkitės el. paštu, nurodytu skiltyje "kontaktai".

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 149 prekių