Balionų dekoracijos

Įvairiausios šventės, renginiai ir pokyliai laukia nesulaukia, kol juos pagyvins „Pono Baliono“ dekoracijos iš balionų, nes šventiniai balionai dera visur! Jau įprasta balionais dekoruoti ne tik vaikų gimtadienius, tačiau ir garbingo amžiaus jubiliejaus šventes. Tik prasitarkite, kokia šventė artėja, ir mūsų vakarėlių bei renginių dekoro meistra...

Įvairiausios šventės, renginiai ir pokyliai laukia nesulaukia, kol juos pagyvins „Pono Baliono“ dekoracijos iš balionų, nes šventiniai balionai dera visur! Jau įprasta balionais dekoruoti ne tik vaikų gimtadienius, tačiau ir garbingo amžiaus jubiliejaus šventes. Tik prasitarkite, kokia šventė artėja, ir mūsų vakarėlių bei renginių dekoro meistrai sukurs atitinkamas vakarėlio erdvės dekoracijas, atsižvelgiant į Jūsų poreikius bei šventės temą! Pasiūlysime Jums ne tik standartinių, tačiau ir modernių, šiuolaikiškų, kūrybiškų sprendimų, atitikančių kiekvieno lūkesčius ir biudžetą! Mes žinome, kaip išgauti geriausią rezultatą, nes balionų dekoravimo srityje specializuojamės jau ilgiau nei 8 metai! Todėl kruopščiai pasiruošdami įgyvedinsime net tai, ko per šiuos veiklos metus nesame darę. O idėjų ir entuziazmo visuomet turime daug, todėl labai norime juo ir su Jumis dalintis!

Balionų dekoracijos įmonės vakarėliams ir renginiams

Organizuojate grandiozinę įmonės šventę? Puiku! Esame pasiruošę užpildyti balionais net pačias didžiausias erdves. Kolkas mūsų praktikoje didžiausia buvo 30 x 15 kv. metrų ploto moderni, kabanti ore, balionų siena, todėl visas tokio pobūdžio dekoracijas drąsiai galite patikėti mums. Jūsų paslaugoms taip pat: modernios balionų girliandos, foto sienelės, balionų lietus, šviečiančios LED balionų kompozicijos, veidrodiniai balionai bei kiti nestandartiniai sprendimai už patrauklią kainą, priversiantys šventės dalyvius aikčioti iš neregėto netikėtumo. Jeigu trūksta originalių idėjų teminėms šventėms, mes galime pasiūlyti išskirtinių dekoracjų variantų, pvz., Kalėdų laikotarpiu Jus nustebinti pastatomomis ar pakabinamomis cukranendrėmis, skraidančiais elniais ar gigantiška šventinių balionų egle.

Ieškantiems subtilių, mažesnės apimties akcentų, pagyvinti savo šventės erdvę, nustebinti darbuotojus ar paminėti įmonės sukaktį, siūlome rinktis standartines balionų arkas, kolonas su gigantiškais balionais viršuje, reklaminius balionus su heliu, iš balionų supintas jums svarbias datas, sukaktis, frazes, pavadinimus. Teisingai parinktas balionas ar stilinga dekoracija taps gražiausiu Jūsų šventės akcentu, traukiančiu aplinkinių akį, keliančiu šypsenas, įamžinamu fotografijose ir aplikinių atmintyje. 

Reklaminiai puošimai

Reklaminiams puošimams galime pasiūlyti tiek standartinius, tiek modernius puošimus. Standartiniai puošimai pasižymi tradiciniais balionų rišimo būdais, o svarbiausia - tai dekoracijos, kurios supintos profesionaliai iš ypač vienodo dydžio balionų. Standartinės girliandos, arkos kolonos pasižymi precizika ir simetriškumu, kai tuo tarpu modernus dekorai - skirtingų balionų dydžių rinkiniai kurie autentiški savo organiškomis, asimetriškomis formomis ir 3D efektu. Reklaminiams puošimams taip pat rekomenduojame tiek standartinius, tiek gigantiškus balionus su įmonės logotipu ar kitu tekstu, pvz., procento ženklu, nurodančiu išpardavimą ir kt. Didelėse patalpose arba lauko reklamai siūlome pasigaminti daugkartinio naudojimo PVC balionus, kurie gali būti pildomi tiek oru, tiek heliu, tiek apvalūs, kubo ar Jūsų produkto, kitos norimos formos. Šių balionų gamyba ir testavimas trunka apie 3 savaites, todėl pripučiama reklama reikėtų pradėti rūpintis kiek iš anksčiau, kad viską laiku suspėtume. 

Balionai privačioms šventėms

Artėja jauki poros, šeimos, giminaičių ar kaimynų šventė? Sukursime skoningas helio balionų puokštes, pasiūlysime šviečiančius LED balionus, itin blizgius ir prabangiai atrodančius chrominius balionus, priderinsime prie jų ir kitas oru pripūstų balionų dekoracijas, tokias kaip balionų arka, kolonos ar balionų figūros. Neįkainojamų akimirkų sau ir savo svečiams suteiksite pasirinkę gigantiškus, pusmetrinius ar metrinius, balionus su konfeti, kutais, LED lemputėmis, gėlių žiedlapiais ar žalumos šakelėmis baliono viduje ar pritvirtintomis prie juostelės. Tad jeigu trūkstą idėjų teminiams vakarėliams, kreipkitės į mus! Pasiūlysime Jūsų sventei tokius balionų dekoracijų paketus, kokių Jūsų šventei kaip tik ir reikia! 

Balionų dekoracijos vaikų šventėms

Nustebinti mažuosius šventės svečius siūlome balionų figūromis, teminėmis dekoracijomis. Leiskite vaikams patirti tikrų nuotykių ir pasinerti į magišką balionų pasaulį. Sukursime Jums ką nors neįprastai naujo, tai, ką galėtume vadinti spektakliškomis dekoracijomis, atitinkančiomis „Piratų vakarėlio“, „Snieguolės ir septynių nykštukų“ „Mikio ir Minės“ bei kitų Disnėjaus personažų temą. Pastatysime princesių pilį ar sukursime kosmosą Jūsų pasirinktoje erdvėje! Jeigu Jūsų biudžetas kiek mažesnis, nei kad kainuotų balioniška pasaka ar animacinis filmas visuose Jūsų namų kambariuose, tikrai rasime kompromisą, kaip atskleisti temą - pristatysime teminius folinius balionus su reikiamais animaciniais herojais arba standartinius herojų spalvų latekso balionus su heliu... arba pripūsime pilną Jūsų vaikelio kambarį juoko ir spalvotų balionų!

Beje, dalį idėjų nesunkiai galite įgyvendinti ir patys - reikiamų balionų ir priemonių bet kokiai savo šventės progai rasite šioje el. parduotuvėje. Apsilankykite. Pas mus vaikų džiaugsmas kainuoja visai nedaug! Norėdami sužinoti dekoravimo balionais kainas, kreipkitės kontaktų puslapyje nurodytais kontaktais. Dirbame visoje Lietuvoje.

Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių