Balionų figūros

Ieškote originalios, smagios dovanos? Balionų figūros yra būtent tai, ko jums reikia! Lankstome balionus bet kokia tema, bet kokiai šventei. Parinksime balionų figūrą pagal Jūsų poreikius, priderinsime ją prie gavėjo pomėgių ar šventės tipo.

Iš balionų galime pagaminti VISKĄ! Jūs pasakykite, o mes padarysime arba pamatę norimą balionų kūrinį int...

Ieškote originalios, smagios dovanos? Balionų figūros yra būtent tai, ko jums reikia! Lankstome balionus bet kokia tema, bet kokiai šventei. Parinksime balionų figūrą pagal Jūsų poreikius, priderinsime ją prie gavėjo pomėgių ar šventės tipo.

Iš balionų galime pagaminti VISKĄ! Jūs pasakykite, o mes padarysime arba pamatę norimą balionų kūrinį internete - atsiųskite nuotrauką ir mes pagaminsime individualizuotą figūrą specialiai Jums!

Forminiai balionai idealiai tinka Jūsų vaikų šventėms ir yra puiki dovana mažiesiems. Galime sukurti įvairių animacinių filmų herojus, princeses, piratus, motociklus, žmogeliukus vaikų mylimus gyvūnus (šuniukas, žirafą ir kt.), fantastinius personažus, jų kambaryje įgyvendinti saldumynų ar kosmoso su visais jam priklausančiais elementais temą. Esame pasiruošę dideliems darbams, tad galime sukurti balionų figūrėles visai klasei, ar viso įmonės kolektyvo šeimų vaikams. Norite sukurti didelį džiaugsmą mažiesiems pigiau? Siūlome įvarias balionų figūrų alternatyvas: nuo mažiausių iki kelių metrų dydžio kūrinių, tad tikrai rasime sprendimą už geriausią kainą. 


Balionų figūros tikrai nėra skirtos tik vaikams, jos gali tampti labai linksma dovana ir suaugusiems. Jeigu savo aplinkoje turite užkietėjusį motociklų fanatiką - rinkitės realaus motociklo dydžio motociklą iš balionų, jeigu stinga idėjų kaip originaliai pasveikinti jubiliatą - šįkart rinkitės gėles ar tortą iš balionų. Jeigu einate sveikinti jaunavedžių - siūlome nustebinti juos balionine jaunavedžių pora, vestuviniais žiedais ar kitomis surištų balionų formomis. Jeigu šeimoje laukia krikštynos - padovanokite vežimėlį, čiulptuką arba angelo figūrą iš balionų, kuri taps ne tik gražia visos šeimos fotosesijos puošmena, tačiau liks dar ir kambario dekoracija šventei pasibaigus.

Be visų balioniškų figūrų, kurias užsakius galite atsiimti mūsų prekybos salonuose arba kuriuos galime pristatyti Jums tiesiai į namus, siūlome Jums dar vieną, kur kas interaktyvesnį, sprendimą - balionų lankstymą. Ši atrakcija gali tapti ir puikia šventės pramoga, ir kasdieninės rutinos prablaškymo veikla tiek vaikams, tiek ir patiems suaugusiems. Įsigykite įvairių rūšių, dydžių ir spalvų 12 cm skersmens ir ilgų modeliavimo balionų, iš kurių galėsite lankstyti gėlytes ir kitas nesudėtingas figūras patys. Jeigu nusprendėti lankstyti patys, jokiu būdu nepamirškite įsigyti ir rankinės pompos! Jeigu manote, jog balionų lankstymas ne Jums, labai lauksime kvietimo - atyksime pas Jus į svečius lankstyti figūrelių arba edukuoti pagal iš anksto su Jumis numatytą programą. 

Siūlome balionų figūrų lankstymo paslaugą gimtadieniams, įmonių vakarėliams ir kitoms progoms - galite stebėti, kaip balionų figūrėles lanksto mūsų profesionalai, o taip pat galite įsitraukti į veiklą ir išmokti tą daryti patys. Ši atrakcija skirta ir įtraukia ne tik vaikus, tačiau ir suaugusius, o išlankstytus kūrinius galėsite pasiimti į savo namus. 

Daugiau
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių