Balionų arkos

Balionų arka - sprendimas norintiems stilingai reklamuotis, atkreipti praeivių dėmesį ar papuošti savo privačią šventę: vestuves, jubiliejus, vaikų gimtadienius ar kitas progas.

Mes siūlome jums dviejų rūšių balionų arkas: standartines arba modernias. 

Ieškantys dekoro pigiau, gali rinktis standartinę balionų arką. Prireikus galime arką pinti iš...

Balionų arka - sprendimas norintiems stilingai reklamuotis, atkreipti praeivių dėmesį ar papuošti savo privačią šventę: vestuves, jubiliejus, vaikų gimtadienius ar kitas progas.

Mes siūlome jums dviejų rūšių balionų arkas: standartines arba modernias. 

Ieškantys dekoro pigiau, gali rinktis standartinę balionų arką. Prireikus galime arką pinti iš reklaminių balionų su Jūsų logotipais. Standartinės arkos gali būti kvadratinės arba su ovaliu viršumi, tvirtinamos prie įėjimo arba atviroje erdvėje montuojamos ant karkaso. Galime Jums pasiūlyti net keturių metrų pločio stabilią arką, kurią galėsite drąsiai statyti lauke, prie savo įmonės įėjimo ar šventės vietos ir nebijoti vėjo. Arkos gali būti įvairių spalvų ir supintos iš įvairių raštų. Reklaminėms arkoms siūlome rinktis spalvas pagal įmonės brandbook'ą, o asmeninėms šventėms - derinti prie tematikos spalvų gamos arba laikytis nerašytų šventinio standarto spalvų taisyklių. Bet kokiu atveju, jeigu neapsisprendžiate dėl arkos formos ar spalvų, - visuomet mielai Jums patarsime.

Norintiems šiuolaikinių organiškų sprendimų, siūlome rinktis modernias balionų arkas. Skirtingų dydžių, faktūrų, spalvingumo balionai sukurs stilingą Jūsų šventės įvaizdį. Organiškai atrodanti šventiška arka gali būti tvirtinama prie įėjimo arba pastatoma bet kurioje pasirinktoje erdvėje. Modernią arką galime dekoruoti lapais ir gėlėmis, įpinti pasirinktos tematikos ar blizgumo balionus, netgi balionųs su Jūsų logotipu, kad įmonės vardas būtų dar geriau matomas.

Taip pat galime sukurti Jūsų pasirinktos tematikos arką, pvz., safari, havajai, Disnėjaus pasaulis, vaivorykštė, kosmosas, princesės ar kitomis temomis. Neabejotinai jos nudžiugins ne tik Jūsų mažuosius, tačiau ir bus puikus foto rėmelis nuotraukoms. Be viso to, galime pasiūlyti ne tik standartinių, tačiau ir autentiškų formų arkas, pvz., širdies, gulbių, šampano su purslais formų arkos labai stilingai ir moderniai papuoš ir papildys Jūsų vestuvių temą.  

Balionų arka neabejotinai taps svarbiausiu šventės akcentu už prieinamą kainą, todėl labai kviečiame jas užsakyti Jūsų artėjančioms progoms telefonu arba el. paštu (žr. skiltyje "kontaktai"). 

Daugiau