Balionų girliandos

Artėja įmonės atidarymas, gimtadienis, vakarėlis? O galbūt norite papuošti įėjimą į savo šeimos šventę ar būti matomas iš toli ir vykstančios akcijos metu pritraukti kuo daugiau lankytojų? Siūlome rinktis balionų girliandą, kad įmonės klientai ar renginio svečiai nesunkiai Jus surastų. Balionų girliandos suteiks šventinės nuotaikos kiekvienai er...

Artėja įmonės atidarymas, gimtadienis, vakarėlis? O galbūt norite papuošti įėjimą į savo šeimos šventę ar būti matomas iš toli ir vykstančios akcijos metu pritraukti kuo daugiau lankytojų? Siūlome rinktis balionų girliandą, kad įmonės klientai ar renginio svečiai nesunkiai Jus surastų. Balionų girliandos suteiks šventinės nuotaikos kiekvienai erdvei, daugiau matomumo ir traukos. Įmonėms girliandų privalumas išties ženklus ir jis pasireiškia tuo, jog praeiviai labiau atkreipia dėmesį į papuoštą įėjimą, užeina vedimi smalsumo apsidairyti, o tuo pačiu, tai padidina ir pirkimo potencialą, taip pat lengviau įsidėmi prekės ženklą. Į balionų girliandą galime įpinti ir balionų su Jūsų logotipu, taip dar labiau sustiprinant prekinio ženklo įsimenamumą.


Balionų girliandos - tai labai pigus, tačiau dėmesį atkreipiantis puošimo sprendimas. Rinkitės iš plataus mūsų siūlomo balionų spalvų asortimento, derinkite jas tarpusavyje, išrinkite labiausiai tinkančias prie interjero ar jūsų prekės ženklo, o taip pat galime pasiūlyti ne tik standartinius, tačiau ir labiau išskirtinius balionų girliandos raštus. Jeigu siekiate prabangos įspūdžio, siūlome rinktis balionų girliandas iš chrominių balionų ar modernių girliandų sprendimus - tai girliandos, iš įvairių dydžių balionų, kuriuos dar labiau papuošti padės apvalūs blizgūs foliniai balionai arba skaidrūs balionai su konfeti. 

Esame dekoravimo balionais ekspertai, o girliandas piname nuo pat įmonės įkūrimo laikų, turime sukaupę didžiulį patirties bagažą, kurį galime pritaikyti bet kokiai jūsų šventei irerdvei. Žinome, kaip taisyklingai bei kokybiškai supinti girliandą, kad balionai atrodytų reprezentatyviai ir išbūtų gražūs maksimalų laiką. Girliandas tvirtiname patikrintais metodais, nepažeidžiant balionų ir paviršių. Galime pasiūlyti tvirtinimo sprendimui beveik visoms įmanomoms erdvėms.

Norėdami sužinoti daugiau apie balionų girliandų galimybes ir kainas, kreipkitės kontaktų puslapyje nurodytais kontaktais ir sutartu metu atvyksime Jūsų papuošti!

Daugiau