Balionų kolonos

Būna erdvių, kuriose įprastos bei modernios balionų girliandos ar balionų arkos yra neįmanomos dėl paviršiaus specifikos ar itin mažos erdvės. Visgi, net ir šiai problemai mes turime alternatyvų sprendimą! Siūlome rinktis balionų kolonas, kurios gali būti tvirtinamos prie stiklo, sienos (nedažytos!) arba gali būti lengvai transportuojamos - stat...

Būna erdvių, kuriose įprastos bei modernios balionų girliandos ar balionų arkos yra neįmanomos dėl paviršiaus specifikos ar itin mažos erdvės. Visgi, net ir šiai problemai mes turime alternatyvų sprendimą! Siūlome rinktis balionų kolonas, kurios gali būti tvirtinamos prie stiklo, sienos (nedažytos!) arba gali būti lengvai transportuojamos - statomos ant specialių stovų.

Balionų kolonos tinkamos tiek patalpose, tiek lauke. Ieškantiems pigesnio sprendimo, siūlome rinktis standartines, 1.5-2 metrų aukščio kolonas, o siekiantiems žaismingumo ir užbaigtumo, siūlome kolonų viršuje pripūsti pusės metro skersmens balioną, ant kurio gali puikuotis ir Jūsų įmonės logotipas ar klientus kviečiantis užrašas. Kolonos viršuje taip pat gali būti ir foliniai balionai, susiję su Jūsų įmonės ar šventės tematika: gyvūnų figūros, automobiliai, apvalūs foliniai balionai, širdelės bei žvaigždės - tai taps netikėtu, dėmesį traukiančiu akcentu. Besižavintiems moderniomis idėjomis, siūlome organines kolonas, sukurtas iš skirtingo dydžio balionų, žavinčias savo elegancija ir nenuspėjamomis formomis.

Galime sukurti įvairaus aukščio kolonas ir saugiai jas pritvirtinti pasirinktoje erdvėje. Jeigu baiminatės palikti balionus per naktį lauke, rinkitės kolonas su stovais, kurias nakčiai galėsite nesunkiai perkelti į prekybos salono vidų.

Tai subtilus, tačiau praeivių dėmesį ypač atkreipiantis dekoras už patrauklią kainą. Stengiamės skirti užtektinai dėmesio kiekvienam klientui, tad kreipkitės, - rasime optimaliausią puošimo sprendimą būtent Jums! Norėdami sužinoti balionų kolonų ar kitų balionų puošimų kainas ar jas užsakyti, kreipkitės kontaktų skiltyje nurodytais kontaktais.

Daugiau