Balionų puokštės

Puokštė gėlių ar puokštė balionų? Gauti puokštę balionų neretai gali būti smagiau ir įdomiau nei kasmet kaip įprasta sulaukti gėlių. Balionas visada kelia šypseną, o skoningai suderinta jų puokštė pripildyta heliu suteiks nepamirštamas emocijas. Puokštės iš helio balionų yra bene daugiausiai variacijų turintis balionų dekoras. Galite rinktis sim...

Puokštė gėlių ar puokštė balionų? Gauti puokštę balionų neretai gali būti smagiau ir įdomiau nei kasmet kaip įprasta sulaukti gėlių. Balionas visada kelia šypseną, o skoningai suderinta jų puokštė pripildyta heliu suteiks nepamirštamas emocijas. Puokštės iš helio balionų yra bene daugiausiai variacijų turintis balionų dekoras. Galite rinktis simetriškas arba asimetriškas, iš skirtingo dydžio balionų, skirtingą kiekį balionų apimančias bei skirtingos rūšies balionų puokštes. Balionų puokštės - tai puiki dovana savo artimajam, puiki puošmena erdvės dekoravimui ir tinkama bet kokia proga.

Siūlome derinti skirtingų rūšių balionus, jeigu siekiate išgauti įspūdingos puokštės efektą: puokštės viršuje besipuikuojantis besiūlis orbz balionas, aplink jį išsidėstę žerintys chrominiai balionai, jų tarpuose - lengvumo iliuziją kuriantys balionai su konfeti bei visą puokštę vainikuojantys švelnios pastelės atspalviai - ideali dovana už patrauklią kainą. Galimų balionų puokščių alternatyvų yra labai daug - nuo subtilių, žavingų iki įmantrių žaismingų ir netgi prašmatnių derinių.

Helinių balionų puokštės dažnas pasirinkimas dekoruojant įmonių ar asmenines šventes. Balionai su logotipais pripildyti heliu ir surišti puokštėmis tampa unikalia reklama. Prie įmonės spalvų priderinti heliniai balionai kelia lankytojų šypsenas, o skoningai su interjero spalvomis ir šventės tema suderintos helinių balionų puokštės tampa puikiu akcentu tiek gimtadieniams, tiek vestuvėms, tiek krikštynoms.

Suteikite savo šventėms dar daugiau spalvų, o mes padėsime tai įgyvendinti, sukurdami gražiausią helinių balionų puokštę, skirtą tik Jūsų šventei! Norėdami sužinoti daugiau apie balionų su heliu puokštes, jų kainas ir jas užsakyti, kreipkitės telefonu arba el. paštu, kuriuos rasite skiltyje "kontaktai".

Daugiau