Foto sienelės iš balionų

Foto sienelės iš balionų vis populiarėjantis pasirinkimas švenčių metu. Sukurkite įspūdingas nuotraukas balioninės sienelės fone. Tegul šventės akimirkos tampa dar labiau įsimintinos!

Foto sieneles kuriame iš standartinių, modernių arba vienetinių balionų derinių. Galime supinti balionų sienelę iš vienodo dydžio balionų, vienspalvę arba panaudoj...

Foto sienelės iš balionų vis populiarėjantis pasirinkimas švenčių metu. Sukurkite įspūdingas nuotraukas balioninės sienelės fone. Tegul šventės akimirkos tampa dar labiau įsimintinos!

Foto sieneles kuriame iš standartinių, modernių arba vienetinių balionų derinių. Galime supinti balionų sienelę iš vienodo dydžio balionų, vienspalvę arba panaudojant Jūsų pasirinktas spalvas. Tai pigiausia foto sienelės alternatyva, tačiau itin tinkama, jeigu norite paslėpti nelabai patinkančias ar neestetiškas šventės erdvės vietas arba jeigu norite kuklesnio, bet estetiško, akcento erdvėje. Jeigu norisi foto sienelės su Jūsų logotipu ar kitais šventiniais užrašais, pvz., "Mantuko krikštynos", "Manto 18-asis gimtadienis", "M&D pasaka" ir panašiai, - įpinsime į sienelę ir keletą balionų su Jūsų norima spauda. Modernią, iš skirtingo dydžio ar faktūrų balionų supintą sienelę, sukursime išskirtinai Jums, priderindami ją prie šventės erdvės išplanavimo, temos, spalvų, akcentų ar įmonės prekės ženklo. Jeigu pagrindinis foto sienelės tikslas yra fotografijos ir reklama, galime supinti iš balionų sienelę su Jūsų įmonės pavadinimu, ženklu ar kitu pasirinktu simboliu. Mūsų turima patirtis leidžia sukurti unikalias dekoracijas, skirtas išskirtinai Jums ir išskirtinai Jūsų įmonei. Balionų sienelė - unikali reklama už priimtiną kainą Jūsų asmeninėms ir įmonės šventėms.


Tai pats populiariausias balionų dekoras rinkoje šiuo metu, kuris puikiai tiks tiek įmonėms, tiek asmeninių švenčių vakarėliams. Norėdami sužinoti daugiau apie foto sienelių kainas, galimybes bei pateikti balionų dekoracijų užsakymus, - kreipkitės telefonu arba el. paštu, kurie nurodyti skiltyje "kontaktai". Dirbame visoje Lietuvoje.

Daugiau