Balionų lietus

Kas yra nepamirštamos šventės garantas? Netikėtumas! Siūlome stipriai nustebinti renginio dalyvius, kuomet šventės kulminacijos metu iš dangaus pabirs keli šimtai ar tūkstančiai balionėlių - balionų lietus. Tai ideali pramoga tiek vaikų, tiek suaugusių šventėms. Balionų lietus taip pat puikus akcentas įmonių vakarėlių, minėjimų ar koncertų užbai...

Kas yra nepamirštamos šventės garantas? Netikėtumas! Siūlome stipriai nustebinti renginio dalyvius, kuomet šventės kulminacijos metu iš dangaus pabirs keli šimtai ar tūkstančiai balionėlių - balionų lietus. Tai ideali pramoga tiek vaikų, tiek suaugusių šventėms. Balionų lietus taip pat puikus akcentas įmonių vakarėlių, minėjimų ar koncertų užbaigimui.
Esame sukaupę daugybę patirties įvairiausiose erdvėse, pradedant nuo itin mažų salių iki didžiausių Pabaltijo arenų. Turime sukaupę ilgametę patirtį šioje srityje. Taip pat galime pasirūpinti balionų lietaus paleidimu reikiamu kulminaciniu momentu.

Balionų lietaus kaina priklauso nuo pasirinktų balionų kiekio ir rūšies. Galime sukurti lietaus efektą iš mažų balionėlių, standartinių arba metrinių balionų. Taip pat iš reklaminių balionų su Jūsų logotipu. Norint dar labiau nustebinti svečius, galime pažerti jiems dovanų lietų - baliono viduje patalpinsime mažą staigmeną - raštelį, saldainį ar įmonės akcentą, kurį dalyvis ras baliono viduje. Be viso to, galimas ir mažų balionų figūrėlių, pvz., Kovo 8-osios proga, gėlių, lietus. Nurodykite mums Jūsų poreikį ir temą, - padėsime dar labiau sustiprinti šį balionų efektą.  


Ieškote netradicinio sprendimo? Apverskite balionų lietų aukštyn kojomis. Galime sukurti atvirkštinį, ne krentančių žemyn, bet į dangų kylančių balionų efektą. Šie balionai pripildomi heliu ir paleidžiami į palubes reikšmingiausiu Jūsų šventės momentu. Prisidėdami prie ekologijos sprendimų, rekomenduojame šį puošimo variantą rinktis tik uždarose erdvėse.
Saugokime gamtą, stebinkime savo švenčių svečius ir nepamirškite į tai įtraukti ir mūsų komandos!

Norėdami sužinoti balionų lietaus kainas Jūsų šventei bei užsakyti paslaugą, kreipkitės telefonu arba el. paštu, kurie nurodyti skiltyje "kontaktai". Pristatysime balionų lietų bet kur! 

Daugiau