Modernūs balionų dekorai

Pabodo standartas? Atsibodo statiški dekoro sprendimai? Ieškote įspūdingo dekoro pigiau? Jums puikiai tinkamas pasirinkimas - modernūs dekorai balionais. Mūsų komanda turi daugybės metų patirtį dekoravimo srityje, nuolat domimės pasaulinėmis balionų tendencijomis, lankomės tarptautinėse balionų parodose, todėl nesunkiai galime pasiūlyti tai, kas...

Pabodo standartas? Atsibodo statiški dekoro sprendimai? Ieškote įspūdingo dekoro pigiau? Jums puikiai tinkamas pasirinkimas - modernūs dekorai balionais. Mūsų komanda turi daugybės metų patirtį dekoravimo srityje, nuolat domimės pasaulinėmis balionų tendencijomis, lankomės tarptautinėse balionų parodose, todėl nesunkiai galime pasiūlyti tai, kas šiuo metu vyrauja dekoro populiarumo viršūnėse.

Šiai dienai su didžiausiu entuziazmu siūlome sukurti modernias balionų arkas, kolonas ar sieneles, kurios bus iš derančių spalvų, nenuspėjamų formų ir skirtingo dydžio balionų. Galime įpinti ir balionų su konfeti, folinių apvalių orbz, sparčiai populiarėjančių marmurinių atspalvių ar chrominių balionų. Šiuos dekorus galime tvirtinti Jūsų pasirinktoje vietoje prie sienos (nedažytos!), stiklo ar montuoti ant specialių stovų. Jeigu švenčiate įmonės šventę, modernų dekorą galime papildyti balionais su logotipu, taip dar labiau paryškinant Jūsų įmonės vardą.


Modernius dekorus gali sudaryti ne vien arkos ar kolonos, moderną galime sukurti taip pat tik iš helio balionų. Siūlome rinktis skoningai sukomponuotas helio puokštes iš tarpusavyje suderintų skirtingų dydžių, o taip pat iš latekso ir folinių balionų derinių. Rinkitės puokštę, sudarytą iš standartinių spalvotų balionų bei forminių folinių širdelių ar žvaigdžių, papildykite puokštę balionais su konfeti, chrominiais balionais, o apačioje prisekite blizgių arba matinių kutų. Kutosų siūlomas pasirinkimas taip pat be ribų! Kiekviena ši modersni helio balionų puokštė gali tapti unikalia dovana ar šventės dekoro akcentu.


Norėdami sužinoti daugiau apie modernius dekorus ir jų pritaikymą specialiai Jums, - rašykite, skambinkite "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais. Laukiame žinių ir kuo skubiau ruošiame Jums pasiūlymą! 

Daugiau