Balionų dekoracijų paketai

Dekoras gali būti pavadintas profesionaliu ir įspūdingu tuomet, kai dera kiekviena smulmena ir detalė, kai yra tinkamai suplanuotoas visų šventės erdvių vizualus įgyvendinimas, pradedant nuo kūrybinių puošybos elementų iki formų, tarpusavyje derančių spalvų... Patikėkite savo šventės dekorą mums ir mes pasirūpinsime, kad Jūs ir Jūsų svečiai nete...

Dekoras gali būti pavadintas profesionaliu ir įspūdingu tuomet, kai dera kiekviena smulmena ir detalė, kai yra tinkamai suplanuotoas visų šventės erdvių vizualus įgyvendinimas, pradedant nuo kūrybinių puošybos elementų iki formų, tarpusavyje derančių spalvų... Patikėkite savo šventės dekorą mums ir mes pasirūpinsime, kad Jūs ir Jūsų svečiai netektų žado.

Siūlome tarpusavyje derinti skirtingus dekorus. Suteikite šventei spindesio su modernia foto sienele, kurios vienoje pusėje puikuosis moderni, organiška, balionų girlianda, o foto sienelės centre nusidrieks blizgi kutosų tipo užuolaida. Bendrose šventės erdvėse statykite helio balionų puokšteles, derančias prie foto sienelės ar kitų šventės dekoro elementų. Jeigu norite papuošti balionais šventės įėjimą, reikėtų pasirūpinti, kad atitinkami akcentai kartotųsi visoje šventės erdvėje, ritmiškai arba kaip tik atvirkščiai, asimetriškai, taip dar labiau sustiprinant "wow" įspūdį. Galime nuleisti nuo lubų įvairių dydžių ir įvairiais aukščiais gigantiškus balionus, tvirtinant juos prie skaidraus valo, kad atrodytų, jog balionai kybo ore ir, tuo tarpu, pažerti tų pačių spalvų standartinių balionų erdvės kampuose arba talpinti juos stiklinėse dėžėse. Taip pat galime sukurti įspūdingą vaikų šventės kampelį, kuriame stūksotų balionų foto rėmelis, o šalimais, - jame vaizduojamų akcentų balionų figūros. Jeigu švenčiate atviroje ar didelėje erdvėje, siūlome derinti blizgius besiūlius orbz balionus, o šalimais derinti įspūdinguosius veidrodinius balionus. Siūlome 1 metro, 2 metrų ar 3 metrų skersmens auksinius arba sidabrinius veidrodinius balionus už ypač gerą kainą. Pasirūpiname jų paruošimu, o po šventės atvykstame atlikti demontavimo darbų.

Patikėjus dekoro klausimus mums, pažadame pasirūpinti įspūdingu dekoru už Jums priimtiną puošimo biudžetą. Norėdami plačiau sužinoti apie balionų dekoracijas ir jų paketus bei kaip pritaikyti juos Jūsų šventei, susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu (žr. skiltyje "kontaktai". Atvyksime papuošti Jūsų šventę į bet kurį Lietuvos kampelį. 

Daugiau