Balionai šventėms

Kiekvieno žmogaus gyvenime, šeimoje asmeninės šventės užima labai svarbią vietą ir tarytum sukasi ratu... Pradėkim nuo gimimo, krikštynų, pirmųjų gimtadienių.. Pirmoji komunija, mokyklos šventės, sužiedutuvės, mergvakariai ir bernvakariai, vestuvės, vestuvių sukaktys, jubiliejai... pamažu artėjame į "baby shower" (vaikelio laukimo) etapą, laukia...

Kiekvieno žmogaus gyvenime, šeimoje asmeninės šventės užima labai svarbią vietą ir tarytum sukasi ratu... Pradėkim nuo gimimo, krikštynų, pirmųjų gimtadienių.. Pirmoji komunija, mokyklos šventės, sužiedutuvės, mergvakariai ir bernvakariai, vestuvės, vestuvių sukaktys, jubiliejai... pamažu artėjame į "baby shower" (vaikelio laukimo) etapą, laukiame atžalų gimimo... ir vėl švenčių ratas sukasi nuo pradžių. Be viso to, nepamirškime paraleliai vykstančių ir artimųjų, draugų, kaimynų švenčių, o taip pat ir gausybės kitų kalendorinių šventinių dienų. Trumpai tariant, per metus turime begalę galvosūkių, kaip unikaliai pasipuošti savo artėjančios šventės metu, kaip suspėti supakuoti dovanas ir kaip originaliau nei praeitais metais nustebinti savo artimuosius... Gera žinia, - tam turite mus!

Esame pasiryžę su Jumis pasidalinti savo beveik dešimtmečio balionų srityje sukaupta patirtimi, neišsenkančiomis idėjomis, naujienomis, o taip pat ir priimti visus idėjų iššūkius iš Jūsų ir paversti tai neregėtu balionų sprendimu! Nuolat stebime kintančius rinkos pokyčius švenčių srityje, lankome tarptautines parodas, todėl puikiai išmanome madų tendencijas ir gebame prisitaikyti prie kiekvieno kliento, kiekvienos šventės, poreikių. 

Specializuojamės balionų srityje jau daugelį metų, todėl puikiai išmanome, kaip turimą plačiausią balionų asortimentą pritaikyti Jūsų asmeninėms šventėms! Norite standarto? Sukursime standartines balionų staigmenas ir papuošimus. O jeigu visgi norite kažko neregėto, modernaus, - taip pat galite drąsiai kreiptis į mus! Daugiau balioniškų idėjų ir produkcijos rasite šioje parduotuvėje, o dėl  pripūstų balionų bei sudėtingesnių dekoro sprendimų kreipkitės "kontaktuose" nurodytais kontaktais arba rašykite klausimus žinute mums. Laukiam nesulaukiam Jūsų švenčių ir nekantraujame jose apsilankyti!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 384 prekių