Balionai gimtadieniui

Galbūt jūs rengiate pirmąjį vaiko gimtadienį? O gal ruošiatės švęsti garbingą jubiliejų? Mūsų balionų meistrai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimą ar sugalvotą temą, nesunkiai sukurs pasirinktų spalvų ar formų dekoracijas Jūsų šventės emocijoms ir erdvei. Spalvotos helio balionų puokštės, girliandos, arkos, įmantriausios kolonos, metriniai baliona...

Galbūt jūs rengiate pirmąjį vaiko gimtadienį? O gal ruošiatės švęsti garbingą jubiliejų? Mūsų balionų meistrai, atsižvelgdami į Jūsų pageidavimą ar sugalvotą temą, nesunkiai sukurs pasirinktų spalvų ar formų dekoracijas Jūsų šventės emocijoms ir erdvei. Spalvotos helio balionų puokštės, girliandos, arkos, įmantriausios kolonos, metriniai balionai, didelis balionų tortas ar balionų lietus - šios ir kitos balionų dekoracijos bei efektai netruks nustebinti šventės kaltininką bei jo svečius. 

Gimtadieniams ypatingai siūlome guminius bei folinius balionus - skaičius, kuriuos galima tiek dovanoti vietoje gėlių, tiek papuošti jais sventės erdvę ar fotosesijos kampelį. Taip pat labai mylimas balionų raidžių pasirinkimas, iš kurių galite sudėlioti žodį "sveikinimai", "su gimtadieniu" ar "linkime metų ilgų". Be to, labai autentiškas sprendimas gimtadienio šventei tiek vaikams, tiek garbaus amžiaus asmenims - pusmetrinis arba metrinis balionas su individualizuota spauda - lipduku. Nurodykite kreipinį, palinkėjimą ir įteikite šį balioną jubiliatui - efektas bus toks, kokio tikrai nesitikėjote! Taip pat didžiuosius balionus galime papuošti gyvos augmenijos, šakelių ar žiedlapių, elementais, kad pasveikinimas būtų dar labiau neregėtas ir puošnus. 

Jeigu norite padaryti staigmeną arba negalite fiziškai būti su artimuoju jo gimtadienio metu, puikiai tiks "balionai dėžėje" paslauga. Įdėsime teminius folinius helio balionus į pasirinkto dydžo dėžę, supakuosime juos kaip dovaną, pridėsime atvirutę su Jūsų sveikinimu ir pristatysime staigmeną į švenčiančio namus. Įsivaizduokite jo šypseną ir netikėtumą, kai išpakuojant gigantišką dovaną iš jos staiga iškyla helio balionai, kurie džiugins gavėją apie savaitę ir ilgiau. Šventiškas ir pačias geriausias emocijas garantuojame!

Jeigu trūksta idėjų, kaip neįprastai papuošti gimtadienio erdvę ar nustebinti artimuosius per jų dieną, - kreipkitės į mus. Pasidalinsime pačiais geriausiais sprendimai ir patirtimis, kad ši kiekvienais metais švenčiama proga būtų išskirtinė!  Jūsų ir Jūsų artimųjų šventės – džiaugsmas mums! Lauksime užklausų telefonu, el. paštu (skiltyje "kontaktai" arba socialiniuose tinkluose.

Daugiau
puslapyje
Rodoma 61 - 90 iš 359 prekių