Balionai krikštynoms

Balionai – trumpalaikis atributas, kuris dažnai siejamas su vaikais. Jie ne tik padeda sukurti spalvingą vaikystę, tačiau ir stiprina pirmųjų vaiko švenčių džiaugsmą, kasdien vis blėstančius prisiminimus. Gimimui ar krikštynoms siūlome įvairiausių dydžių, formų ir spalvų vienspalvius (net skaidrius) arba specializuotus (su teminiais paveikslėlia...

Balionai – trumpalaikis atributas, kuris dažnai siejamas su vaikais. Jie ne tik padeda sukurti spalvingą vaikystę, tačiau ir stiprina pirmųjų vaiko švenčių džiaugsmą, kasdien vis blėstančius prisiminimus. Gimimui ar krikštynoms siūlome įvairiausių dydžių, formų ir spalvų vienspalvius (net skaidrius) arba specializuotus (su teminiais paveikslėliais) latekso ir folinius balionus, kurie įgaus gyvybės formą pavertus juos pastatomomis balionų figūromis – vaikų mėgiamais gyvūnėliais, kūdikiais bei kitais teminiais krikštynų atributais – skraidančiais angelėliais, čiulptukais, pirmomis vardo raidėmis ir pan. Siūlome ne tik pavienes temai skirtas balionų puošmenas, tačiau ir vientisą šventės erdvės puošimo kompleksą – UAB  Ponas Balionas meistai pasiryžę sukurti balionų karalystę!

Norite dar daugiau nepaprastumo? Siūlome įprastus helio balionus, kuriuos paleidus į dangų su nuoširdžiausiais svečių linkėjimais, reginys taps tikrai neįprastas.  Suteikite savo atžalai galimybę vaikystę pradėti pasakoj !

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 49 prekių