Balionai Valentino dienai

Valentino dieną turime ypatingą progą dar kartą parodyti, koks svarbus mums yra mūsų mylimas žmogus. Šiai progai siūlome daugybę alternatyvų, kurios, be jokios abejonės, privers įsiminti Jūsų Valentiną ir pateikiame keletą jų.

Pats įprasčiausias būdas įteikti savo mylimajam puokštę gėlių arba... puokštę balionų su heliu! Kokia Valentino diena be...

Valentino dieną turime ypatingą progą dar kartą parodyti, koks svarbus mums yra mūsų mylimas žmogus. Šiai progai siūlome daugybę alternatyvų, kurios, be jokios abejonės, privers įsiminti Jūsų Valentiną ir pateikiame keletą jų.

Pats įprasčiausias būdas įteikti savo mylimajam puokštę gėlių arba... puokštę balionų su heliu! Kokia Valentino diena be meilės simbolikos? Galite rinktis latekso, didesnes folines širdis arba standartinės formos balionus su širdelėmis ir kitais palinkėjimais. O jeigu Jūsų meilė netelpa širdy, siūlome rinktis net metro skermens balioną su heliu! Balionų skraidymo efektas teigiamoms emocijoms jau seniai įrodytas! Jeigu norisi kažko dar labiau neįprasto, užrašas iš balionų bus kaip tik tinkamas Judviejų progai. Šią dieną žodžius siūlome reikšti neįprastai – metro aukščio folinės raidės Jūsų kasdien sakomus meilės žodžius šią dieną pavers ypač išraiškingais! Galbūt šiai šventei norėtųsi dar labiau kūrybiško ir nekasdiško sprendimo? Galime pagaminti tiek gėlių, kad įteikus jas Jūsų mylimajam, jos netilps į glėbį... Nenorite gėlių? Galime pasiūlyti ir kitus balionų figūrų sprendimus - galbūt ji dievina drugelius, o gal jis dar neįgyvendino savo senos naujo automobilio svajonės...? Simbolika iš balionų atskleis, jog šalia Jūsų esantis Jums yra brangus... Pagaminsime viską, net šaunantį strėlę Amūrą, iš balionų!

Jeigu šią dieną norite ypatingai nustebinti savo mylimą – širdelės formos balionais užpildytas kambarys bus kaip tik. Įsivaizduokite, meilės dienos rytą dar pilnai nepraplėšus akių Jūsų mylimasis žingsniuoja gamintis kavos... jo akys plačiai atsivers, kai pamatys, jog visa virtuvė paskendusi širdies formos balionuose! Kava tikrai liks antrame plane. Siūlome balionais pripildyti ne tik virtuvę, tačiau miegamąjį arba didžiausią drabužinę! Siūlome ne tik oru pripildytus širdies formos balionus, tačiau ir balionus su heliu palubėje, prie kurių virvelių gali būti pririšti palinkėjimai ar dienos nurodymų rašteliai. O galbūt šiais metais negalite būti drauge su savo mylimuoju? Siūlome jį nustebinti balionais dėžėje. Tai Jūsų pasirinkto dydžio prašmatniai įpakuota dėžė, kurią gavęs Jūsų mylimasis degs noru kuo greičiau pasižiūrėti, kas slepiasi viduje. Ir staiga iš jos išnirs foliniai helio balionai. Dėžės dugne gali būti paslėpta ir Jūsų numatyta dovanėlė, o prie balionų prisegta atvirutė su Jūsų asmenine žinute. Akimirka bus kupina šypsenų, pozityviausių eemocijų ir ypač netikėtumo!

Jeigu šiai progai turite įsigiję dovaną ir nežinote, kaip originaliai ją supakuoti, siūlome kreiptis į mus. Parinksime originalią dovanos pakavimo alternatyvą – dovana balione arba su balionais. Miela, neįprasta ir linksma!

Tai tik keletas Valentino dienos staigmenų ir šventinės auros sukūrimo sprendimų. Jeigu domina balioniškų alternatyvų kainos ir galimybės, labai lauksime žinių!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 108 prekių