Balionai Boso dienai

Boso dienos šaknys glūdi Amerikoje, tačiau su kiekvienais metais ši šventė vis labiau šaknijasi ir į mūsų šalies tradicijas. Tai puiki proga nustebinti savo viršininkus, o Ponas Balionas pasiruošęs Jums padėti realizuoti kūrybiškus sprendimus.

Siūlome teminius helio balionus su sveikinimu "Mes (širdutė) mylim Bosą!", skaidrius helio balionus su ...

Boso dienos šaknys glūdi Amerikoje, tačiau su kiekvienais metais ši šventė vis labiau šaknijasi ir į mūsų šalies tradicijas. Tai puiki proga nustebinti savo viršininkus, o Ponas Balionas pasiruošęs Jums padėti realizuoti kūrybiškus sprendimus.

Siūlome teminius helio balionus su sveikinimu "Mes (širdutė) mylim Bosą!", skaidrius helio balionus su palinkėjimais baliono viduje arba balionus su ant jų atspausdinta Jūsų žinute! Ant balionų galime atspausdinti netgi Jūsų bosą, tik tam prireiks jo portretinės nuotraukos arba asmenukės! Kad ir kurį helio balionų sprendimą pasirinktumėte, vienareikšmiškai, skraidančių balionų puokštė palubėje, pritvirtinta prie boso klaviatūros ar skaičiuotuvo neabejotinai maloniai nustebins ir privers nusišypsoti net patį pikčiausią viršininką. Tik atsargiai, turėkite omenyje, jog vienas standartinis heliu pripildytas balionas į viršų pakelia apie 3 gramus, tad jeigu Jūsų bosas ryte atėjęs į biurą neras ant stalo savo skaičiuotuvo, jo lūpų kampučiai į virsų gali ir nepakilti. Šiai progai taip pat siūlome puokštę iš įvairiaspalvių helio balionų – pagalvėlių (35 cm skersmens). Šiandieną būtinai atidėkite visus pokalbiu su bosu ir stenkitės savo viršininko netrukdyti, bet atminkite, šefas nemiega, jis ilsisi!

Jeigu norite linksmiau ir originaliau pasveikinti savo viršininkus, Bosas arba Bosė iš balionų, pasodinta Jūsų viršininko kėdėje, puikiai tiks. Prie šios balionų figūros galima prisegti ir linksmą darbų sąrašiuką, kurį per šią dieną Jūsų viršininkas turėtų „išpildyti“, nes dabar jis pavaldinys - Bosas kėdėje yra kitas! Be to, labai linksmas pasveikinimas gali būti ir su 1.5 metro aukščio gėlėmis iš balionų arba metriniais balionais su heliu, ant kurių atspausdintas Jūsų individualus sveikinimas Bosui.

Jeigu norite dar daugiau neįprastumo, atvyksime užpildyti Jūsų viršininko darbo erdvę balionais.  Negalime pasakyti, kokia būtų Jūsų viršininko reakcija, kai ryte jam atsidarant kabineto duris, staiga užgriūtų daugybės įvairių spalvų oro balionų lavina... Tai reikia pamatyti! 500 vnt. pripūstų standartinių balionų talpinami apie 11-12 kubinių metrų patalpoje, tad Jums spręsti, ar kabinete dar palikti laisvos vietos Jūsų bosui. O gal šiais metais norėtumėte  papuošti Jūsų viršininko kabinetą šiltų kraštų tema? Įsivaizduokite, balionų palmės, debesėliai, vaivorykstė, saulė, vynuogės ir kita egzotika iš balionų... Norėtumėte? Tačiau šią dieną Karibai, Tailandas ar Maljorka priklauso ne Jums. Suorganizuokite trumpas priverstines atostogas savo bosui. Dar viena klientų pamėgta naujiena staigmena - "balionai dėžėje" paslauga. Tai gigantiška dėžė, supakuota prašmatniu dovanų popieriumi bei kaspinais, atrodo, nemažai žadanti... bet kuriuo atveju, žada ar ne, Jūsų viršininkas neabejotinai apsidžiaugs vos išvydęs dovaną... arba ją išpakavęs – iš dėžės isskris teminiai Boso helio balionai su linksmu palinkėjimu arba atvirute. Fantastiška staigmena!

Išsirinkite optimalią alternatyvą ir mes padėsime Jums ją įgyvendinti tuomet, kad Jūsų viršininkas to nepastėbėtų! Labai lauksime žinių visai "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 52 prekių