Balionai boso dienai

Boso dienos šaknys glūdi Amerikoje, tačiau su kiekviena spalio 16 d. ši šventė vis labiau šaknijasi į mūsų šalies tradicijas. Tą sąlygoja daug veiksnių - hedonistinis požiūris, lankstumas ir atvirumas naujovėms ir pan. Kad ir kaip bebūtų, visa tai patvirtina, jog darbas vienaip ar kitaip įprasmina žmogaus gyvenimą. O dėl šios prasmės didžioji gy...

Boso dienos šaknys glūdi Amerikoje, tačiau su kiekviena spalio 16 d. ši šventė vis labiau šaknijasi į mūsų šalies tradicijas. Tą sąlygoja daug veiksnių - hedonistinis požiūris, lankstumas ir atvirumas naujovėms ir pan. Kad ir kaip bebūtų, visa tai patvirtina, jog darbas vienaip ar kitaip įprasmina žmogaus gyvenimą. O dėl šios prasmės didžioji gyvenimo laiko dalis būtent paskiriama jam. Kad ši neišvengiama auka darbui būtų maloni ir skatintų teigiamas emocijas, siūlome sutelkti pastangas ties tais, kurių sūkūryje sukamės dažniausiai... Artėjant Boso dienai siūlome pradėti nuo tų, kurie mums suteikia darbo galimybę!

Boso diena – puiki proga nustebinti savo viršininkus, o Ponas Balionas pasiruošęs Jums padėti realizuoti kūrybiškus sprendimus.

Siūlome unikalias alternatyvas, kaip nustebinti savo viršininkus Boso dienos proga:

  • Teminiai helio balionai ARBA skaidrūs helio balionai su palinkėjimais baliono viduje. Skraidančių balionų puokštė palubėje, pritvirtinta prie Boso klaviatūros ar skaičiuotuvo neabejotinai maloniai nustebins ir privers nusišypsoti net patį pikčiausią viršininką. Tik atsargiai, turėkite omenyje, jog vienas standartinis heliu pripildytas balionas į viršų pakelia apie 2 gramus, tad jeigu Jūsų bosas ryte atėjęs į biurą ant stalo neras savo skaičiuotuvo, jo lūpų kampučiai iš pradžių gali ir nepakilti į viršų... :) – balionai su paveikslėliais po 1.9 Eur/vnt., pristatymas Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Alytuje ir Panevėžyje - 5.5 - 7 Eur. 
  • Puokštė įvairiaspalvių helio balionų – pagalvėlių (35 cm skersmens). Atidėkite net svarbiausius darbus ir visą dieną stenkitės savo viršininko netrukdyti. Bet atminkite, šefas nemiega, jis ilsisi! (: – 4.5 Eur/vnt. 
  • Bosas arba Bosė iš balionų, pasodinta Jūsų viršininko kėdėje. Prie šios balionų figūros galima prisegti ir linksmą darbų sąrašiuką, kurį per šią dieną Jūsų viršininkas turėtų „išpildyti“, nes dabar jis pavaldinys - Bosas kėdėje yra kita(s)! – nuo 35 Eur/vnt.
  • 1.5 m aukščio gėlių puokštė iš balionų. Užauginsime balionų gėlių tiek, kiek metų Jūsų bosas viršininkauja. Ant kiekvienos gėlės rekomenduojame užrašyti po pastebėjimą apie jo, kaip vadovo, permainas kiekvienais metais. Vėliau galima pažaisti – tegul Jūsų bosas atspėja, koks jis pats buvo pirmaisiais ar n-taisiais savo vadovavimo metais. Įsivaizduokite, kaip ypatingai jausis Jūsų viršininkas gavęs išskirtinio dydžio gėlių puokštę su Jūsų pastebėjimų istorija. Stenkitės būti linksmi, kritiški ir nuoširdūs. – 5 Eur/vnt.
  • Metro skersmens helio balionai su užrašu. Išsakykite tai, ko per visus metus darbe nepasakėte, nes bijojote sudaužyti geležinę tylą, o galbūt sakėte ne kartą, tačiau Jūsų pradėjo klausytis tik tada, kai baigėte kalbėti. Jūsų mintys ant metrinio skraidančio baliono liks tikrai pastebėtos! – 45 Eur/vnt.
  • Biuro pripildymas oro balionais. Negalime pasakyti, kokia būtų Jūsų viršininko reakcija, kai ryte jam atsidarant kabineto duris, jį užgriūtų daugybės įvairių spalvų oro balionų lavina... Tai reikia pamatyti! 500 vnt. pripūstų standartinių balionų talpinami apie 11-12 kubinių metrų patalpoje, tad Jums spręsti, ar kabinete dar palikti laisvos vietos Jūsų bosui. (: – 109 Eur.
  • Jūsų viršininko kabineto puošimas šiltų kraštų tema. Įsivaizduokite, balionų palmės, debesėliai, vaivorykstė, saulė, vynuogės ir kita egzotika iš balionų... Norėtumėte? Tačiau šią dieną Karibai, Tailandas ar Maljorka ne Jums. Suorganizuokite trumpas atostogas savo bosui. – nuo 150 Eur.
  • Didelė dovana – staigmena. Gigantiška dėžė, supakuota prašmatniu dovanų popieriumi bei kaspinais, atrodo, nemažai žadanti... bet kuriuo atveju, žada ar ne, Jūsų viršininkas neabejotinai apsidžiaugs vos išvydęs dovaną... arba ją išpakavęs – iš dėžės isskris teminiai Boso helio balionai su linksma atvirute ar palinkėjimu. Fantastiška staigmena! – nuo 35 Eur.
  • 32 cm helio balionai su vienspaviu atspausdintu Jūsų tekstu (100 vnt.) - 120 Eur su pristatymu Vilniuje, Klaipėdoje, Kaune, Šiauliuose, Alytuje ir Panevėžyje. 

Išsirinkite optimaliausią alternatyvą ir mes padėsime Jums ją slapta įgyvendinti.

Kainos nurodytos su pvm.

Daugiau
Rodoma 1 - 16 iš 16 prekių