Kalėdiniai balionai

Žiema asocijuojasi su sniego džiaugsmu ir galybe malonių rūpesčių, kuriuos mums suteikia šventės. Pagrindiniai klausimai, kylantys prieš žiemos šventes – kokiomis dovanomis šiemet stebinti artimuosius? kaip šventiškai ir išskirtinai šiemet pasipuošti? bei, galų gale, kaip viską suspėti?.... - Ponas Balionas padės išspręsti visus šventinius sunku...

Žiema asocijuojasi su sniego džiaugsmu ir galybe malonių rūpesčių, kuriuos mums suteikia šventės. Pagrindiniai klausimai, kylantys prieš žiemos šventes – kokiomis dovanomis šiemet stebinti artimuosius? kaip šventiškai ir išskirtinai šiemet pasipuošti? bei, galų gale, kaip viską suspėti?.... - Ponas Balionas padės išspręsti visus šventinius sunkumus, susijusius su patalpų dekoravimo, dovanų idėjomis bei jų įgyvendinimu!!

Siūlome Jums įvairiausias balionų kompozicijas, kurios ne tik papuoš Jūsų ar Jūsų artimųjų erdvę, nustebins aplinkinius, tačiau, tuo pačiu, ir stiprins artėjančių švenčių dvasią. Įvairiausių dydžių ir formų balionų eglutės su snieguotomis ar žvaigždėtomis viršūnėmis, žaisliukais ar netgi šviečiančiomis girliandomis, skraidantys Kalėdų seneliai su atsakymu į vaiko laišką sukurs ypatingą magiją ir dar labiau stiprins vaikų tikėjimą juo! Sniego seniai, kurie staiga nepavirs baseinu nuo Jūsų namų ir gerų emocijų šilumos arba pingvinai, kurie, pasirodo, gali gyventi ir mūsų žiemos šalyje... Net metro skersmens žaisliukai, elniai, traukiantys roges, gigantiškos žvakutės, cukranendrių saldainiai, dovanos, varvekliai, snaigės ar netgi balionų pūga... - visa tai, ir dar daugiau, gali būti ir Jūsų namuose! Beje, žiemos kompozicijos iš balionų gali būti ne tik nuostabi Jūsų namų puošmena, tačiau ir puiki dovana Jūsų artimiesiems!

Jeigu nepaprasta išsirinkti, aplankykite mūsų el.svetainę www.balionaidezeje.lt , kurioje pateikiame dar keletą idėjų, kaip per šventes nustebinti savo artimuosius. Balionai dėžėje – foliniai helio balionai, kurie prabangiai supakuoti milžiniško dydžio dėžėje (galima rinktis kelis dydžius). Pamatykite patys, kokios emocijos užplūs dovanos gavėją, kai jam išpakuojant dovaną netikėtai prieš akis pasitiks pasveikinimas su skraidančiais balionais! Bus visi sužavėti!

Taip pat šiais metais siūlome Jums išradingą dovanų pakavimo būdą panaudojant balionus ar netgi balione. Originali bei estetiška pakuotė – pridėtinė dovanų džiaugsmo vertė ir Jums, ir Jūsų dovanos gavėjui! Jūs tiesiog pasirūpinkite dovana, o mes pasirūpinsime jos įpakavimu, atsižvelgdami į gavėjo amžių, lytį bei dovanos temą.

Norite pakuotis dovanas patys? Kreipkitės, - pasiūlysime ne tik įvairiausio dovanų pakavimo popieriaus, juostelių ir maišelių didmeninėmis kainomis, tačiau ir patarsime, kap tai padaryti neišeikvojant daug brangaus laiko.

Daugiau puošimosi idėjų rasite nuotraukų galerijoje arba teiraukitės kontaktų skiltyje. Laukime švenčių drauge!

Daugiau
Rodoma 1 - 15 iš 15 prekių