Kalėdiniai ir naujametiniai balionai

Vieni pagrindinių žiemos švenčių klausimų yra susiję su dekoravimo idėjomis ir dovanomis. Ponas Balionas padės išspręsti šiuos šventinius džiaugsmus!

Siūlome Jums įvairiausias balionų kompozicijas, kurios ne tik papuoš Jūsų ar Jūsų artimųjų erdvę, nustebins aplinkinius, tačiau, tuo pačiu, ir stiprins artėjančių švenčių dvasią. Įvairiausių dydžių...

Vieni pagrindinių žiemos švenčių klausimų yra susiję su dekoravimo idėjomis ir dovanomis. Ponas Balionas padės išspręsti šiuos šventinius džiaugsmus!

Siūlome Jums įvairiausias balionų kompozicijas, kurios ne tik papuoš Jūsų ar Jūsų artimųjų erdvę, nustebins aplinkinius, tačiau, tuo pačiu, ir stiprins artėjančių švenčių dvasią. Įvairiausių dydžių ir formų balionų eglutės su snieguotomis ar žvaigždėtomis viršūnėmis, žaisliukais ar netgi šviečiančiomis girliandomis, skraidantys Kalėdų seneliai su atsakymu į vaiko laišką sukurs ypatingą magiją ir dar labiau stiprins vaikų tikėjimą juo! Sniego seniai, kurie staiga nepavirs baseinu nuo Jūsų namų ir gerų emocijų šilumos arba pingvinai, kurie, pasirodo, gali gyventi ir mūsų žiemos šalyje, nors pastaruosius sezonus ir stokojama sniego... Net metro skersmens žaisliukai, elniai, traukiantys roges, gigantiškos žvakutės, cukranendrių saldainiai, dovanos, varvekliai, snaigės ar netgi balionų pūga... - visa tai, ir dar daugiau, gali būti ir Jūsų namuose! Beje, žiemos kompozicijos iš balionų gali būti ne tik nuostabi Jūsų namų puošmena, tačiau ir puiki dovana Jūsų artimiesiems!

Jeigu nepaprasta išsirinkti, šioje parduotuvėje rasite ir daugiau idėjų, kaip per šventes nustebinti savo artimuosius. Vienas tokių sprendimų - balionai dėžėje. Tai foliniai helio balionai, patalpdinti dėžėje, o ji supakuota kaip dovana. Išpakuoji dovaną ir iš jos staiga išnyra teminiai helio balionai su sveikinimo atvirute! Dėmesio, Jūsų patogumui, dėžėje galime patalpdinti ir papildomai Jūsų nupirktą dovaną, kurią Jūsų artmieji ras galiausiai dėžės dugne! Vienu metu galėsite ne tik nustebinti, tačiau ir išvengsite dovanų pakavimo malonumų.

Taip pat šiais metais siūlome Jums išradingą dovanų pakavimo būdą panaudojant balionus ar netgi balione. Originali bei estetiška pakuotė – pridėtinė dovanų džiaugsmo vertė ir Jums, ir Jūsų dovanos gavėjui! Jūs tiesiog pasirūpinkite dovana, o mes pasirūpinsime jos įpakavimu, atsižvelgdami į gavėjo amžių, lytį bei dovanos temą. Be to, užsiimame ir standartiniu dovanų pakavimu. Priimame ir pavienių dovanų ir dovanų pakavimo įmonių klientams užsakymus!

Norite pakuotis dovanas patys? Kreipkitės, - pasiūlysime ne tik įvairiausio dovanų pakavimo popieriaus, juostelių ir kaspinų (Sėlių g. 39 ir Vikingų g. 3, PS Nordika, Vilnius), tačiau ir patarsime, kap tai padaryti nesugaištant daug brangaus laiko.

Daugiau informacijos apie kalėdines dekoracijas, staigmenas ir dovanų pakavimą teiraukitės "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais. Lauksime žinių!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 66 prekių