Balionai mergvakariui ir bernvakariui

Mergvakarių ir bernvakarių dekoracijos bei netikėtumai reikalauja ypatingo dėmesio šios šventės planuose. Ir būtent bernvakarių, ypač mergvakarių, metu balionai - nuostabus pasirinkimas šios šventės fotosesijoms, netikėtam būsimo jaunikio ar nuotakos pasveikinimui, pakvietimui į jo šventę, o tai pat ir šventės erdvės dekorui. 

Trūksta idėjų kaip...

Mergvakarių ir bernvakarių dekoracijos bei netikėtumai reikalauja ypatingo dėmesio šios šventės planuose. Ir būtent bernvakarių, ypač mergvakarių, metu balionai - nuostabus pasirinkimas šios šventės fotosesijoms, netikėtam būsimo jaunikio ar nuotakos pasveikinimui, pakvietimui į jo šventę, o tai pat ir šventės erdvės dekorui. 

Trūksta idėjų kaip originaliai pakviesti šventės kaltininką į mergvakario ar bernvakario šventę? Nusiųskite jam ar jai balionus dėžėje. Mūsų komanda pristatys didžiulę dėžę, supakuotą kaip dovaną, kurią išpakavus gavėjas bus maloniai nustebintas netikėtumu! Į orą pakils helio balionų puokštė, prie kurios gali būti prisegtas atvirukas, kvietimas su Jūsų tekstu bei išsamiomis nuorodomis apie būsimą šventę. Šioje vietoje taip pat galime pasiūlyti balionų pakvietimus! Kaip tai veikia? Ant baliono atspausdiname Jūsų organizuojamos šventės kvietimo tekstą, kruopščiai pritvirtiname šį balioną prie kvietimo kortelės, ant kurios yra nuoroda "Pripūskite balioną, turime ypatingą žinutę". Įgyvendinus šią sąlygą būsimasis jaunikis ar nuotaka sužinos visas detales, kur ir kokiomis aplinkybėmis jo mergvakario/bernvakario šventė vyks. Patikėkite, tokios smulkmenos suteikia ypatingo džiaugsmo ir neleis užmiršti šios šventės laukimo, jos akimirkų niekada! Nes kiekviena staigmena tik dar labiau sustiprina ilgalaikę šventės atmintį. 

Ieškote unikalių šventės erdvės dekoro galimybių? Kreipkitės į mus ir pateiksime platų teminių balionų asortimentą. Balionų puokštes ar girliandas galime pritaikyti prie bet kurios Jūsų pasirinktos temos, o taip pat turime balionų, skirtų konkrečiai mergvakariams ir bernvakariams bei humoristinės tematikos balionų. Juos išvydę šios šventės svečiai, be jokios abejonės, išspaus kuklią šypseną arba garsų juoką. Garantuota! Norite sukurti dar didesnį netikėtumą? Siūlome Jums balionų kambarį! Pripildykite šventės kaltininko kambarį ar kitą erdvę, kurioje vyks šventė, balionais. Galite rinktis oru pripūstus balionus, kurie padengs erdvės grindis, pusė kambario arba galime pripildyti oru pripūstu balionų net iki lubų! Arba panaudokite ore kybančius helio balionus, kurių juostelės sukurs dar didesnį šventiškumo jausmą ir kurias galėsite praktiškai panaudoti įgyvendinant bernvakario ar mergvakario šventės sprendimus, panaudojant juos žaidimų, užduočių ar palinkėjimų forma. 

Dažnas pasirinkimas mergvakario ir bernvakario progai – balionų figūros. Galime sukurti realaus žmogaus ūgio balionų figūras, Jūsų nurodytos temos akcentus, kuriais galėsite dekoruoti šventę, skirti būsimiems jauniesiems specialiais užduotis ar tiesiog pradžiuginti juos su tokia dovana. Šios figūros neabejotinai papuoš ir šventės nuotraukas!

Jeigu turite kitokių idėjų arba klausimų apie mergvakarių ir bernvakarių dekoro galimybes arba norite užsakyti balionus su heliu, kitas balionų dekoracijas, - kreipkitės "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais. Pažadame, jog padėsime Jums visas Jūsų idėjas įgyvendinti taip, kad šventės atmintis būtų su šypsena veide ir ilgaamžė!

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 79 prekių