Balionai mamai

Mama – brangiausias turtas žemėje, tad negailėkime idėjų ir pastangų ją pradžiuginant bent jau didžiausių švenčių proga. Artėja Motinos diena, gimtadienis, o galbūt kita jai svarbi proga ar sukaktis..? Galbūt Jūs šių progų metu negalite būti šalia? Nesijaudinkite, kartu padarysime viską, kad Jūsų mama jai svarbią dieną jaustųsi ypatinga, reikali...

Mama – brangiausias turtas žemėje, tad negailėkime idėjų ir pastangų ją pradžiuginant bent jau didžiausių švenčių proga. Artėja Motinos diena, gimtadienis, o galbūt kita jai svarbi proga ar sukaktis..? Galbūt Jūs šių progų metu negalite būti šalia? Nesijaudinkite, kartu padarysime viską, kad Jūsų mama jai svarbią dieną jaustųsi ypatinga, reikalinga ir mylima!

Siūlome nustebinti savo mamą balionais dėžėje su Jūsų asmeniniu sveikinimu. Įsivaizduokite, - mama praveria duris, o už jų stovi didžiulė, dailiai supakuota dėžė, apjuosta kaspinu. Natūraliai kyla klausimas, kas joje? Mama išpakuoja dėžę ir iš jos kaip mat vienas paskui kitą į orą pakyla Jūsų pasirinkti spalvingi teminiai helio balionai... su Jūsų begaline meile ir padėka! Galbūt viskas skamba paprastai, tačiau šilčiausias emocijas ir pasipasakojimus draugėms ar kaimynėms, kaip netikėtai Jūsų mama buvo pasveikinta, garantuojame! Taip pat prie folinių balionų puokštės galime pridėti ir asmeninį Jūsų palinkėjimą mamai, kad sveikinimas būtų dar labiau artimesnis.

Norite kitokio sprendimo? Galime pasiūlyti teminių balionų su užrašais, - neįprastu būdu ištarkite mamai, jog ji yra "Mylimiausia Mama pasaulyje"... Galbūt ji dievina gėles? Galime pasiūlyti gigantišką balionų gėlių puokštę, kurios laikysis daug ilgiau nei įprastos gėlės. O galbūt Jūsų meilė tokia didžiulė, kad netelpa širdy? Toku atveju, siūlome širdies formos balionus arba gigantišką, pusmetrinį ar metrinį, balioną, kurį galime papuošti žalumos šakelėmis, žiedlapiais ar kutais. Tai bus subtilus ir skoningas sveikinimas bei kelių savaičių kambario dekoras. Taip pat mama įvertins Jūsų stilingą skonį, jeigu rinksitės įvairiaspalvius orbz balionus arba skaidrius bubble balionus. Į jų vidų taip pat galime įdėti įvairių balionų papuošimų - konfeti, plunksnų, žalumos arba gėlių žiedlapių. Be to, ant šių balionų taip pat galima Jūsų norima spauda - adresuokite mamai žinutę, kurią priklijuosime ant baliono! O žinutė gali būti visai paprasta, pvz., "Mama, aš Tave labai myliu" ar kokia nors kita asmeniška padėka. Juk visos mamos nori girdėti širdį glostančius žodžius, kuriuos galbūt kartais per retai savo frazėse minime. O mamos šventės - puiki proga šiems širdį šildantiems žodžiams!

Jeigu norite pradžiuginti savo mamą, susisiekite su mumis "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais ir drauge rasime geriausią sprendimą Jūsų mamos švenčių džiaugsmui. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 98 prekių