Balionai Helouvyno proga

Helouvynas, dar kitaip vadinamas Vaiduoklių švente, atkeliavo iš senų senovės šalčio, tamsos ir gedėjimo. Vėlinių pavadinimas ir tradicijos Lietuvoje ženkliai labiau atskleidžia šių daiktavardžių nuotaikas ir spalvas, tačiau svetimą atspalvį Airijoje turėjusios tradicijos pamažu vis labiau skverbiasi ir į mūsų kultūrą.  Ponas Balionas siūlo nepa...

Helouvynas, dar kitaip vadinamas Vaiduoklių švente, atkeliavo iš senų senovės šalčio, tamsos ir gedėjimo. Vėlinių pavadinimas ir tradicijos Lietuvoje ženkliai labiau atskleidžia šių daiktavardžių nuotaikas ir spalvas, tačiau svetimą atspalvį Airijoje turėjusios tradicijos pamažu vis labiau skverbiasi ir į mūsų kultūrą.  Ponas Balionas siūlo nepasiduoti!!!

Pralinksminkite visus, ir liūdinčius, ir randančius progą švęsti! Pasirūpinkite, kad frazė „Trick or treat“ (saldainis ar pokštas) ir Jums būtų nebaugi – iškrėskite pokštą Jūs! Siūlome Jums ilgalaikiškesnes balionų dekoracijas, kurios laikosi ilgiau nei kad trunka Vaiduoklių naktis, pvz., 50 arba 90 cm skersmens skraidantys arba pastatomi balionai - moliūgai, metro aukščio ar kur kas labiau gigantiški skeletai, voratinkliai ir vorai, šikšnosparniai, juodos gėlės, vaiduokliai palubėje ir kt.

Be gausybės galimų balionų dekoracijų, kuriomis galite puoštis savo Helovyno vakarėlius ar stebinti aplinkinius, galime pasiūlyti ir standartinius helio balionus. Spaudą ant balionų kiekvienai temai ir progai ne tik spausdiname, tačiau ir kuriame patys, todėl pas mus jų rasite gausybę su įvairiausiais paveikslėliais ir užrašais. Mylimiausi klientų Helouvyno temos balionai būtų šie: moliūgo ar vaiduoklio veidas, šikšnosparniai, vorai, senos apleistos pilys, skraidančios raganos ir katinai. Nerandate savo Helovyno vakarėliui tinkamo dizaino? Kreipkitės, pasiūlysime balionus su Jūsų norima spauda! Be to, jeigu norite, kad dekoracijos tamsoje dar ir šviestų, taip pat rašykite mums - sukursime linksmą atmosferą arba tikrą siaubą! Paskubėkite, šios nakties nuotykiams reikia pasiruošti, o laikas ribotas!

Daugiau informacijos dėl teminių vakarėlių puošimų ir sveikinimų kreipkitės "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais. 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 31 prekių