Balionai mokyklos šventėms

Viena gražiausių jaunystės švenčių – mokyklos baigimas! Visas gyvenimas, kupinas atsakomybių ir nuotykių, atsiveria prieš akis, o į šį įspūdingą skrydį galite palydėti sau brangų abiturientą spalvingais balionais.

Padėsime Jums sukomponuoti išskirtinę balionų puokštę pagal tai, kokios mėgstamiausios abituriento spalvos, kokie pomėgiai, hobiai, o...

Viena gražiausių jaunystės švenčių – mokyklos baigimas! Visas gyvenimas, kupinas atsakomybių ir nuotykių, atsiveria prieš akis, o į šį įspūdingą skrydį galite palydėti sau brangų abiturientą spalvingais balionais.

Padėsime Jums sukomponuoti išskirtinę balionų puokštę pagal tai, kokios mėgstamiausios abituriento spalvos, kokie pomėgiai, hobiai, o galbūt jis šiai dienai turi didžiulę svajonę? Pvz., svajonę karjeros, konkrečios profesijos arba automobilio? Pamąstykite, kaip norėtumėte pasveikinti abiturientą, o mes savo balionų lobynuose garantuotai surasime, kaip atitinkamai pasveikinti per mokyklos baigimo progą. Be to, turime sukūrę ne vieną teminį balionų paveikslėlį šios šventės proga!

Jeigu standartinė helio balionų puokšė Jums atrodo nuobodu, rinkitės gigantiškus, pusės metro ar metro skersmens, balionus. Ant jų galime atspausdinti abituriento vardą ar palinkėjimų žodžius, į vidų įdėti spalvotų konfeti, o galiausiai, po sveikinimo ceremonijos arba kulminaciniu momentu - susprogdinti šį balioną! Konfeti blizgučiai pažirs aplink, o emocijos bus pačios netikėčiausios. Tiesa, sprogdinti šių balionų nerekomenduojame lauke arba, tokiu atveju, būtina po sveikinimo palikti tvarkingą aplinką. Jeigu tokio efekto Jums atrodo per daug, galite rinktis skaidrius standartinio dydžio balionus su auksiniais, sidabriniais arba spalvotais konfeti - šių balionų žaismingumas ir prabanga, neabejotinai, išliks kiekvieno abituriento atmintyje su Jūsų originalaus pasveikinimo žodžiais. Norisi subtilesnės, tačiau ne mažiau prabangios puokštės įžengiant į naują kokybės etapą? Siūlome rinktis neregėto chrominio blizgumo balionus - iš jų bus nepakartojama puokštė. 

Jeigu negalite dalyvauti šioje ypatingoje šventėje arba, priešingai, norite išsiskirti iš minios, siūlome Jums rinktis didžiulę, akį traukiančią staigmeną - balionai dėžėje - kurią pristatysime į bet kurį Lietuvos ar kitos šalies kampelį arba viską suruošime, o ją patys galėsite atsiimti iš mūsų ir įteikti patys. 

Pas mus rasite balionus ne tik mokyklos baigimo, tačiau ir visoms kitoms mokyklos progoms - Rugsėjo 1-ajai dienai, mokytojų ir bendraklasių gimtadieniams, Mokytojo dienai, šimtadieniams, išleistuvėms ir kitiems mokyklos renginiams. Jeigu domina balionai su heliu arba kitos balionų dekoracijos originaliam ir įsimintinam artimųjų pasveikinimui, kreipkitės "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais. Kartu sukursime dar didesnį džiaugsmą! 

 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 47 prekių