Balionų įranga ir priedai

Siūlome Jums įvairiausius balionus su heliu, balionų dekoracijas, balionų efektus ir viską, kas neabejotinai papuoštų Jūsų šventę ir nuspalvintų ją dar linksmesnėmis ar prabangesnėmis spalvomis bet kuriame Lietuvos kampelyje. Tačiau galbūt norite pūstis balionus su oru ar heliu patys? Galbūt patys norite gamintis ir balioniškas dekoracijas? Galb...

Siūlome Jums įvairiausius balionus su heliu, balionų dekoracijas, balionų efektus ir viską, kas neabejotinai papuoštų Jūsų šventę ir nuspalvintų ją dar linksmesnėmis ar prabangesnėmis spalvomis bet kuriame Lietuvos kampelyje. Tačiau galbūt norite pūstis balionus su oru ar heliu patys? Galbūt patys norite gamintis ir balioniškas dekoracijas? Galbūt parduodate savo klientams jau paruoštus balionus? Tokiu atveju, šioje skiltyje rasite viską, be ko, pripučiant balionus su oru ar heliu, neapsieisite. Parduodame ne tik prekes balionams -  juosteles, laikiklius, svarelius, konfeti, kutus, Fly-Luxe impregnantą, LED lemputes, tačiau ir įrangą jiems pripūsti oru ar helio dujomis - rankines ar elektrines pompas, lituoklius (mini foliniams balionams), juostelių laikykles, pjaustykles, dozatorius helio dujų balionams, impregnantui ir kitus priedus, kurių dėka bus paprasta lengvai ir visapusiškai pasirūpinti balionu – paversti jį pilnaverčiu, atitinkančiu lūkesčius, gaminiu, maksimaliai išlaikyti jo galiojimo terminą ir kt. Taip pat čia galite įsigyti ir helio dujas skraidančių balionų pripūtimui. Turėkite omenyje, jog helio dujų tarą mes išnuomojame klientui, todėl išnaudojus dujas, tarą privalote mums grąžinti. Taip pat būtina helio dujų tarą rezervuoti iš anksto, kad reikiamą litražą reikiamu metu turėtume sandėlyje. Mielai apmokysime, kaip tinkamai prisipūsti norimus balionus. O nepripūstus balionus galite išsirinkti skiltyje "Balionai".

Jeigu kyla klausimų ir reikalinga konsultacija dėl reikiamos įrangos Jūsų balionų pripūtimui, o taip pat jeigu reikalinga įrangos nuoma, - kreipkitės, išsamiai viską papasakosime ir į visus Jūsų klausimus atsakysime. Jeigu nenorite patys pūstis balionų su oru ar heliu, mes taip pat esame pasiryžę Jums padėti, nes teikiame visas su balionais ir jų paruošimu susijusias paslaugas!

Daugiau
Rodoma 1 - 28 iš 28 prekių