Balionų pristatymas į namus

Gyvenate užsienyje, kitame mieste, o gabūt tuose pačiuose namuose ir norite nustebinti savo artimą artėjančios šventės proga? Išsirinkite norimą balionų su heliu puokštę, staigmeną "balionai dėžėje" arba užsakykite kokią nors balionų dekoraciją ir mes pristatysime ją Jūsų nurodytu adresu reikiamu metu! Jeigu reikės, pridėsime atvirutę arba pasak...

Gyvenate užsienyje, kitame mieste, o gabūt tuose pačiuose namuose ir norite nustebinti savo artimą artėjančios šventės proga? Išsirinkite norimą balionų su heliu puokštę, staigmeną "balionai dėžėje" arba užsakykite kokią nors balionų dekoraciją ir mes pristatysime ją Jūsų nurodytu adresu reikiamu metu! Jeigu reikės, pridėsime atvirutę arba pasakysime žodžiu net ir Jūsų nurodytą žinutę ar pasveikinimą!

Tik įsivaizduokite, Jūsų artimas žmogus ramiai po darbo dienos leidžia laiką namuose. Netikėtas skambutis į duris, neregėto dydžio dovana, o išpakavus ją, iš jos išnyra helio balionai. Emocijos ir netikėtumas garantuotas! Net jeigu rinksitės ir standartinę helinių balionų puokštę, o ne "balionai dėžėje", vienareikšmiškai, balionų gavėjas tikrai liks teigiamai nustebintas. Balionus puokštei galite rinktis iš plataus asortimento, tematikos, atsižvelgiant į numatytą sveikinimo biudžetą. 

Galite rinktis balionų pristatymo galimybę į namus ar darbo vietą bet kurioje Lietuvos vietoje. Dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, tačiau helio balionus galime atvežti ir į tolimiausią Lietuvos kampelį su šilčiausiais linkėjimais ir už mažą biudžetą. Be to, balionų dėžę galime siųsti ir į užsienį. Nesirūpinkite dėl užsakymo ar apmokėjimo galimybių. Jums nebūtina atvykti į mūsų parduotuves, užsakymą galime suderinti nuotoliniu būdu, o sąskaitą faktūrą galite apmokėti internetu.

Norite individualizuoto sveikinimo? Už papildomą mokestį galime ne tik pristatyti balionų su heliu puokštę, bet ir perduoti Jūsų laiškelį, atvirutę ar gėlių puokštę. Taip pat galime gavėjui pasakyti jūsų siunčiamus sveikinimo žodžius. Balionus su heliu ir kitus pripūstų balionų sprendimus su pristatymu, sveikinimu ar be jo, galite užsakyti apsilankę mūsų parduotuvėse, paskambinę telefonu arba internetu (žr. skiltyje"kontaktai").

Daugiau