Balionų pristatymas į namus

Gyvenate užsienyje ar kitame mieste, tačiau artėja Jums brangaus žmogaus gimtadienis ar svarbi asmeninė sukaktis ir norite jį originaliai pasveikinti šia proga? Išsirinkite norimą balionų puokštę ir pristatysime ją Jūsų nurodytu adresu reikiamu metu!

Be abejonės iš malonaus netikėtumo nustebs Jūsų mylimas žmogus, sulaukęs įspūdingos į orą kylanč...

Gyvenate užsienyje ar kitame mieste, tačiau artėja Jums brangaus žmogaus gimtadienis ar svarbi asmeninė sukaktis ir norite jį originaliai pasveikinti šia proga? Išsirinkite norimą balionų puokštę ir pristatysime ją Jūsų nurodytu adresu reikiamu metu!

Be abejonės iš malonaus netikėtumo nustebs Jūsų mylimas žmogus, sulaukęs įspūdingos į orą kylančių helio balionų puokštės arba mėgstamos tematikos folinių balionų kompozicijos. Taip pat, siūlome Jums pačią netikėčiausią dovanos idėją - balionai dėžėje! 

Tik įsivaizduokite: Jūsų artimas žmogus ramiai po visos darbo dienos vakaroja namie, kuomet į duris pasibeldžia mūsų komandos narys su maždaug pusantro metro aukščio, dailiai į dovanų popierių įpakuota dėže ir kaspinu ant jos. Vien tai jau sukuria netikėtumo efektą, o kuomet sukaktuvininkas praplėšia milžinišką dėžę, iš jos į orą iškyla dailiai sukomponuota, dažniausiai septynių folinių balionų, puokštė. Balionus puokštėje galite rinktis iš plataus asortimento, tematikos, derinant jų kainas, labiausiai tinkamas jums. Balionų dėžę galime įteikti ne tik uždaroje patalpoje, tačiau ir lauke vykstančioje šventėje. Nesirūpinkite, balionai niekur nenuskris, mat puokštės apačia saugiai pritvirtinama prie dėžės dugno, tad gavėjas galės ilgai jais grožėtis. 

Pristatome balionus Lietuvoje ir užsienyje

Galite rinktis balionų pristatymo galimybę į namus ar darbo vietą bet kurioje Lietuvos vietoje. Dirbame Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose, tačiau helio balionus galime atvežti į tolimiausią Lietuvos kampelį su šilčiausiais linkėjimais. Be to, balionų dėžę galime siųsti ir į užsienį. Nesirūpinkite dėl užsakymo ar apmokėjimo galimybių. Jums nebūtina atvykti į mūsų parduotuves, užsakymą galime suderinti nuotoliniu būdu, o sąskaitą faktūrą galite apmokėti internetu. 

Kaina

Norite asmeniškesnio sveikinimo? Už papildomą kainą galime ne tik pristatyti balionų su heliu puokštę, bet ir perduoti Jūsų laiškelį, atvirutę ar puokštę gėlių. Taip pat, už papildomą kainą, galime gavėjui pasakyti jūsų siunčiamus sveikinimo žodžius. Į balionų pristatymo kainą įeina pasirinkti balionai, atvežimas bei pasirinktas sveikinimo būdas – su papildomu tekstu ar be jo. 

Sveikinimą su balionais galite užsakyti apsilankę mūsų parduotuvėse, paskambinę telefonu arba internetu (kontaktus rasite kontaktų puslapyje).

Daugiau