Dovanų pakavimas į balioną

Estetiškai, originaliai ir žavingai įpakuota dovana – didžiulis džiaugsmas tiek mažam, tiek dideliam. Dovana balione, kas gali būti geriau už tokį netikėtumą, kuris dar tampa ir papildomu galvosūkiu, kas slepiasi balione ir kaip dovaną pasiekti, o kur dar klausimai, kaip ji buvo įtalpinta į atrodytų nedidelį balioną! Dovana balione – kaip laivas...

Estetiškai, originaliai ir žavingai įpakuota dovana – didžiulis džiaugsmas tiek mažam, tiek dideliam. Dovana balione, kas gali būti geriau už tokį netikėtumą, kuris dar tampa ir papildomu galvosūkiu, kas slepiasi balione ir kaip dovaną pasiekti, o kur dar klausimai, kaip ji buvo įtalpinta į atrodytų nedidelį balioną! Dovana balione – kaip laivas butelyje, tik kur kas pigiau ir gerokai greičiau.

Turime specialią mašiną, kuri vakuumo dėka padeda supakuoti daiktus į balioną. Per 12 centimetrų pločio angą yra talpinami daiktai, todėl patartina, kad dovana neturėtų aštrių kampų ar viršūnėlių. Minkštų žaislų pavidalo dovanos gali būti ir didesnės nei 12 centimetrų. Dovana balione paliks įspūdį ne tik jos gavėjui, tačiau ir jums, kai stebėsite neįprastą dovanos pakavimo procesą ir suprasite: „štai kaip tai daroma"!

Skaidriame balione supakuotas meškinas su tekstu, adresuotu jūsų brangiausiam žmogui...

Butelis išlaikyto vyno, su rekomendacijom, kiek dar metų jį derėtų brandinti...

O gal tiesiog indelis medaus su šiltom natūralios vilnos kojinėm ir šilčiausiais linkėjimais pasveikti...

Dovanos turinys gali būti visai paprastas, tačiau mūsų siūloma pakuotė privers pasijusti neįprastai!


Paslauga teikiama Vilniuje, tačiau jeigu pasinaudoję kurjerio paslaugomis atsiųsite mums tai, ką norite įpakuoti į balioną, supakavę Jūsų dovaną galėsime ją išsiųsti į bet kurią pasaulio vietą, taip nustebinant Jums brangų žmogų.

Daugiau
Rodoma 1 - 2 iš 2 prekių