Balionų lankstymas

Ieškote atrakcijos vaikų šventei? Galbūt svarstote kuo užimti vaikus jūsų vestuvių puotos metu?

Kviečiame rinktis mūsų balionų lankstymo paslaugą. Patyrę dekoruotojai išmokys vaikus, kaip balioną paversti akį traukiančia figūra. Gėlės, šuniukai, drugeliai, meškučiai ar dinozaurai – tai tik maža dalis to, ką iš balionų nesunkiai gali sukurti mūsų...

Ieškote atrakcijos vaikų šventei? Galbūt svarstote kuo užimti vaikus jūsų vestuvių puotos metu?

Kviečiame rinktis mūsų balionų lankstymo paslaugą. Patyrę dekoruotojai išmokys vaikus, kaip balioną paversti akį traukiančia figūra. Gėlės, šuniukai, drugeliai, meškučiai ar dinozaurai – tai tik maža dalis to, ką iš balionų nesunkiai gali sukurti mūsų meistrai. Galime užimti įvairaus dydžio vaikų grupes, atitinkamai parinkdami dekoruotojų kiekį. Taip pat, parinksime optimalų programos sprendimą pagal jūsų poreikius bei vaikų pomėgius už geriausią kainą.

Ieškote unikalios dovanėlės mokyklinio amžiaus vaikams ar didesnei jų grupei? Galime sukurti mėgstamo herojaus personažus iš balionų visai klasei. Oru pripūstos ir išlankstytos balionų figūros yra pakankamai ilgo galiojimo, tad gražia išvaizda džiugins vaiką savaitę ir ilgiau.

Išlankstytos figūros iš balionų gali būti puiki dovana ne tik vaikui, bet ir suaugusiam. Lankstome žmonių figūras mergvakariams, bervakariams, gimtadieniams ar vestuvėms. Galime sukurti unikalią foto sienelės kompoziciją iš balionų figūrų jūsų šventėje. Jeigu ruošiatės sveikinti vaiką krikštynų proga, galime pasiūlyti subtilių, stilizuotų balioninių angelų išlankstymą. Pradžiuginkite savo artimuosius įspūdinga balioninių gėlių puokšte ar iš figūrinių balionų išlankstyta širdimi. Nustebinkite netikėta ir išskirtine dovana, kurios sukūrimu pasirūpinsime mes.

Jeigu turite daugiau klausimų apie balionų figūrų lankstymą, kainas ir galimybes, kreipkites kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Dirbame visoje Lietuvoje.

Daugiau