Reklaminiai balionai

Reklaminiai balionai - labai efektyvi Jūsų įmonės reklama už itin mažą kainą, tinkama bet kokio amžiaus klientams. Šis reklamos būdas nėra įkyrus, netgi atvirkščiai - jis džiugina, tad didžioji dalis klientų liks patenkinti. Balionai su logotipu yra tinkama reklamos priemonė, minint įmonių sukaktis, dalyvaujant renginiuose, parodose, atidarant n...

Reklaminiai balionai - labai efektyvi Jūsų įmonės reklama už itin mažą kainą, tinkama bet kokio amžiaus klientams. Šis reklamos būdas nėra įkyrus, netgi atvirkščiai - jis džiugina, tad didžioji dalis klientų liks patenkinti. Balionai su logotipu yra tinkama reklamos priemonė, minint įmonių sukaktis, dalyvaujant renginiuose, parodose, atidarant naujus padalinius ar organizuojant fotosesijas, siekiant netiesioginio savo prekės ženklo demonstravimo.

Pati pigiausia reklaminių balionų paslauga - standartiniai balionai su spauda. Šiuo atveju, Jūsų įmonės logotipas yra atspausdinamas ant pasirinktos spalvos, dažniausiai ant standartinių, 28 cm skersmens, balionų. Jeigu planuojate balionus pildyti heliu, rekomenduojame spaudą ant kiek didesnių, 30 cm skersmens, balionų, nes, tokiu atveju, reklama bus kiek ilgalaikiškesnė. Spausdiname šilkografiniu arba lazeriniu būdu, todėl galime užtikrinti net smulkiausių detalių įgyvendinimą, maksimaliai išlaikyti prekinio ženklo autentiškumą, spausdinti net 8 spalvų arba CMYK spalvingumo paveikslėlius ir užrašus, logotipus. Vienspalvė spauda galima ant 2 baliono pusių, o kelių spalvų logotipai - ant vienos. Atspaudus balionus, reikėtų apsvarstyti, kaip juos norėsite pateikti - pildyti oru su laikikliais ir dalinti aplinkiniams, o galbūt pildyti heliu ir tuo pačiu pasipuošti savo erdvę? Kad ir ką nuspręstumėte, turėkite omenyje, jog teikiame tiek balionų pripūtimo, tiek dalinimo paslaugas. Priminkite klientams apie save, pakvieskite užsukti, suteikite konktaktinę informaciją ar specialų nuolaidos kodą, priminkite apie skelbiamas nuolaidas, išpardavimus, atspausdindami juos neįprastai - ant reklaminių balionų.

Jeigu siekiate didesnio efekto ir reklamai galite skirti daugiau, galime pasiūlyti spaudą ant išskirtinių balionų. Galite rinktis itin blizgius folinius ir šventiškus chrominius, gigantiškus, pusmetrinius ar metrinius, balionus. Neretai šiems balionams naudojama lipdukinė spauda, todėl jie ypatingai tinka ir asmeninėms progoms, nes gamybos kaštai dėl mažesnių kiekių neišbrangsta. 

Reklaminių balionų panaudojimas gali būti labai įvairus. Galime pripildyti juos oru, užverti ant laikiklių ir dalinti jūsų klientams arba pripūsti su heliu ir tokiu būdu suteikti dar didesnį efektą. Taip pat šiuos balionus siūlome įtraukti į dekorus, helio balionų puokštes, fotosieneles, pristatant juos priminti apie save seniai matytiems klientams. Jeigu balionus su spauda norite panaudoti balionų girliandose ir kituose dekoruose, siūlome spaudą ant balionų viršūnėlių, kad spauda būtų maksimaliai matoma. Jums telieka nuspręsti, kokio efekto norite, o mes pasiūlysime Jums estetiškiausią reklaminį rezultatą už Jums prieinamą kainą.

Mūsų komanda teikia išskirtinį dėmesį kiekvienam klientui, tad reklaminius balionus pradedame spausdinti tik pilnai suderinę su užsakovu kiekvieną detalę. Norėdami užsisakyti reklaminius balionus, atsiųskite savo logotipą vektoriniu (.eps, .cdr arba .pdf) formatu, nurodykite norimą balionų kiekį bei spalvą, o mes atsiųsime Jums susiderinimui vizualą ir kainą. Taip pat aptarsime ir kitas detales dėl balionų pripildymo bei pristatymo vietos, terminų.

Daugiau