Helio dujos

Norėtumėte pasipuošti savo šventę patys? Siūlome Jums įsigyti helio dujas, kad galėtumėte tai padaryti. Helio dujų tarą, o taip pat įrangą jai nuomuojame. Jei grąžinate per savaitę, už nuomą Jums mokėti nereikia. Nuo antros savaitės, negrąžinus taros, skaičiuojamas savaitinis taros mokestis. Galime pasirūpinti ir pristatymu į bet kurį miestą. Ta...

Norėtumėte pasipuošti savo šventę patys? Siūlome Jums įsigyti helio dujas, kad galėtumėte tai padaryti. Helio dujų tarą, o taip pat įrangą jai nuomuojame. Jei grąžinate per savaitę, už nuomą Jums mokėti nereikia. Nuo antros savaitės, negrąžinus taros, skaičiuojamas savaitinis taros mokestis. Galime pasirūpinti ir pristatymu į bet kurį miestą. Taip tikrai sumažinsite šventės dekoravimo išlaidas. Be to, mes savo ruožtu patarsime, kokio dydžio dujų baliono Jums reikėtų, apmokysime, kaip juo saugiai ir taisyklingai naudotis, kad pripūstumėte kuo daugiau taisyklingos formos balionų.

Turime keturių talpų dujų balionus helio dujoms - 5, 10, 20 ir 50 litrų. Iš 5 litrų talpos baliono pripūsite iki 100 standartinių balionų (10 colių/25 cm skersmens), iš 10 litrų - 200 vienetų, iš 20 litrų - apie 400 vienetų ir iš 50 litrų – iki 1000 vienetų to paties dydžio balionų. Na, o dabar pateiksime šiek tiek informacijos apie pačias helio dujas.

Helis – bespalvis, bekvapis ir beskonis cheminis elementas, priklausantis inertinių dujų grupei. Helio garavimo bei virimo taškai yra patys žemiausi tarp visų elementų ir normaliomis sąlygomis helis sutinkamas tik dujų pavidalu. Pagal paplitimą Visatoje, helis yra antras elementas po vandenilio. Jis labai sunkiai reaguoja su kitais elementais, tačiau specialiomis sąlygomis gali reaguoti su jodu, fluoru, siera ir fosforu.

Dėl kokių priežasčių helio pripildytas balionas skraido tik apie 8 valandas? Todėl, kad helio dujų molekulės yra labai mažos - prasiskverbia kiaurai gumą ir po 8 valandų balione nepakanka dujų, kad pakeltų guminio baliono svorį. Tačiau galime pasiūlyti specialų impregnantą, kuriuo padengus baliono vidų, baliono skraidymo trukmė prailgėja iki dviejų ir daugiau parų, tad jeigu norite ilgesnio nei 8 valandų džiaugsmo balionais, mes galime tai padaryti!

Daugiau
Rodoma 1 - 7 iš 7 prekių