Pripučiama reklama

Nustebinti šiuolaikinį vartotoją ir prasibrauti pro įvairių reklamų šurmulį tampa vis sudėtingiau. Mes pasiryžę Jums padėti! Išskirtinė pripučiama reklama priverčia akis pakelti aukštyn, kur puikuojasi Jūsų įmonės vardas. “Ponas Balionas” pasižymi unikaliomis idėjomis, tad mūsų komanda ras sprendimą, kuris geriausiai tinka Jūsų įmonei bei verslo...

Nustebinti šiuolaikinį vartotoją ir prasibrauti pro įvairių reklamų šurmulį tampa vis sudėtingiau. Mes pasiryžę Jums padėti! Išskirtinė pripučiama reklama priverčia akis pakelti aukštyn, kur puikuojasi Jūsų įmonės vardas. “Ponas Balionas” pasižymi unikaliomis idėjomis, tad mūsų komanda ras sprendimą, kuris geriausiai tinka Jūsų įmonei bei verslo auditorijai. Siūlome dvi alternatyvas, kurios skiriasi tarpusavyje ilgalaikiškumu bei investicijų suma.

Jeigu norite sukurti įspūdį vartotojui čia ir dabar už ypač patrauklią kainą, rinkitės vienkartinius, pusmetrinius ar metrinius, balionus su Jūsų logotipu, o galbūt patrauklia klientui žinute. Jais galite puoštis įvairiausias vietas. Dalinkite klientams standartinius reklaminius balionus, pripildytus su oru ant laikiklių arba skraidančius su heliu. Ant šių balionų siūlome spausdinti ne tik logotipą, tačiau ir vykdomos reklaminės kampanijos šūkį, tikslingą vartotojui žinutę. Galime į balioną su Jūsų reklama įdėti net ir mažą siurprizą, kad dar ilgiau išliktumėte jo atmintyje. Be spausdinimo ant balionų darbų, galime pasiūlyti ir balionų pripūtimo bei dalinimo paslaugas, kad Jums beliktų tik džiaugtis naujais bei sugrįžtančiais klientais.

Jeigu vertinate ilgalaikes investicijas, puikus variantas pasirinkti daugkartinę pripučiamą reklamą. Daugkartinius PVC balionus gaminame pagal individualų užsakymą, tad jie gali būti pačių įvairiausių formų, nuo kubo, apvalaus iki Jūsų produkto silueto. Pastatykite pakelėje arba iškelkite į dangų padidintą savo parduodamos produkcijos kopiją, kad aplinkiniai ją iš toli pastebėtų. Naudokite šią reklamos priemonę festivaliuose, įmonės vakarėliuose, parodose arba masiniuose renginiuose, kaip lauko reklamą savo prekybos vietose. Stebinkite klientus savo originaliais sumanymais, tačiau turėkite omenyje, jog šių balionų gamyba ir testavimas trunka apie tris savaites. Todėl planuoti pripučiamą reklamą raginame kiek iš anksčiau. 

Be įvairiausių formų, galime pasiūlyti ir įvairių dydžių PVC balionus, priklausomai nuo norimo efekto bei pildymo galimybių. Jeigu planuojate PVC reklamą statyti ant žemės arba kabinti prie lubų, Jums bus reikalingi iš storesnės PVC medžiagos balionai nei, kad pildomi heliu. Jų dydis gali būti iki 1 metro skersmens ir kur kas didesni. Kitu atveju, jeigu balioną planuojate pildyti heliu, rekomenduojame rinktis nuo 2 metro ir didesnius, priklausomai nuo formos, balionus. Jų užpildymui taip pat reikėtų įsigyti helio dujas arba el. pūteklį pūsti oru. Visą čią įrangą rasite pas mus. Kitu atveju, jeigu nenorite vargintis dėl baliono pripildymo, tvirtinimo, demontavimo ir kitų darbų, galite rinktis visą paslaugų paketą ir mes viskuo pasirūpinsime už Jus. 


Norėdami sužinoti daugiau apie pripučiamos reklamos galimybes ir kainas, nusimatykite norimą baliono formą, dydį ir labai lauksime užklausų elektroniniu paštu (žr. skiltyje "kontaktai").

Daugiau