Helio balionai Vilniuje

Susisiekite su mumis

Ponas Balionas pripūs Jums šypseną Vilniuje ir visoje Lietuvoje! Siūlome Jums įvairiausių rūšių balionus su heliu! O jeigu manote, jog daugiau balionų – didesnis “wow” efektas – gera žinia – nuo 50 vnt. balionams su heliu taikomos nuolaidos!! Siūlome Jums balionų su heliu pristatymą Vilniuje ir, žinoma, pristatymas galimas visoje Lietuvoje! Patalpų dekoravimo paslaugos taip pat teikiamos visoje Lietuvoje. Specializuojamės balionų veikloje jau daugybę metų, todėl žinome, kas madinga, estetiška ir nuotaikinga. Galime pasiūlyti ne tik standartinius įvairių spalvų bei retų atspalvių ir skirtingų dydžių, net metrinius balionus su heliu, tačiau ir balionus bei puošimus įvairioms Jūsų gyvenimo progoms. Balionai bus puiki dovana ar puošmena vaiko laukimui, gimimui, krikštynoms, mokyklos šventėms, įvairaus amžiaus gimtadieniams, sužadėtuvėms, mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms ir kitoms sukaktims – drauge su Jumis parinksime Jūsų mėgstamas, derančias tarpusavyje ir madingas spalvas, temą atitinkančius balionus ir sukursime įspūdingas dekoracijas. Neabejokite, - fotografijos bei nuotaikos sukurs ilgalaikius šventės prisiminimus! Tikrąja šių žodžių prasme, - Ponas Balionas visiems pripūs šypsenas ir pakels nuotaiką net niūriausią dieną!

Ir nė nemanykite, jog balionai skirti tik vaikams! Jie skirti įvairaus amžiaus asmenims, įvairioms šventėms ir unikalioms asmeninėms progoms! Trūksta fantazijos ir idėjų? Padovanokite teminius balionus mylimiausiai mamai Motinos dienos proga, pasveikinkite šimtadienio ar mokslų baigimo balionu savo draugus. Padovanokite balionų - gėlių mokytojams Rugsėjo 1-osios proga, o Vasario 16 d. ar Kovo 11 d. mokyklose rinkitės trispalvius balionus. Per Valentino dieną nuneškite bent vieną balioną-širdelę seneliui ar senelei ir pamatysite, jog jų veidas nušvis, tarytum ką tik pasakius, kad juos labai mylite ir branginate. Pripūskite pilną biurą balionų savo viršininkui Boso dienos proga, o savo mylimosios piršlybų žiedą paslėpkite taip pat tokiame pat balionų kambaryje.. Nusiųskite „balionai dėžėje“ užsienyje gyvenančiam pasiilgtam giminaičiui.

Daugiau idėjų ir informacijos dėl šviečiančių balionų su led lemputėmis, balionų su spauda, dėl švenčių patalpų dekoravimo ir kt. rasite Ponas Balionas svetainėje www.ponasbalionas.lt bei visuomet galite drąsiai klausti el.paštu info@ponasbalionas.lt arba telefonu +370 679 25 775. Balionai ir viskas iš balionų Vilniuje ir bet kuriame Lietuvos mieste!