Helio balionai Klaipėdoje

Susisiekite su mumis

Ponas Balionas pripūs Jums šypseną Klaipėdoje ir už miesto ribų!

Domina balionai su heliu Klaipėdoje? Norite seniai matytą draugą nustebinti padovanodami jam šūsnį balionų su heliu? O gal savo mylimajai gausybę šviečiančių širdelių su heliu Valentino dienos proga? Ponas Balionas Jums padės siekiant nustebinti Jūsų artimus ir brangius žmones savo teikiamomis paslaugomis Klaipėdoje.

Ponas balionas Klaipėdoje pristatys balionus su heliu, išlankstytas balionų figūras, atspausdins logotipą ant balionų ir atliks kitas paslaugas, susijusias su balionais. Balionai ir viskas iš balionų – tik pas Poną Balioną! Siūlome Jums įvairiausių rūšių balionus su heliu! O jeigu manote, jog daugiau balionų – didesnis “wow” efektas – gera žinia – nuo 50 vnt. balionams su heliu taikomos nuolaidos!! Taip pat siūlome Jums pristatymą Klaipėdos mieste! Reikia balionų už miesto ribų? Kreipkitės,- Ponas Balionas teikia paslaugas visoje Lietuvoje!

Metriniai ar standartiniai balionai su heliu Klaipėdoje, prie jūros – puiki idėja fotosesijai įvairių švenčių proga ir ne tik. Vestuviniai helio balandžiai ar led balionai tamsoje… Patikėkite savo fantazijas mums ir sutartu laiku balionų pavidalu jos atkeliaus pas Jus!

Nesuklysime teigdami, kad visi balionų mylėtojai žino, jog Ponas Balionas – balionų rušių, spalvų ir formų rojus. Čia rasite balionus kiekvienai asmeninei progai, kiekvienai kalendorinei šventei, o jeigu kas nors nepatiks – sukursime balionus ar balionų dekoracijas specialiais Jums! Norime jums priminti, kad balionai nelaukia progos – proga laukia jų! O Ponas Balionas laukia Jūsų progų!

Specializuojamės balionų veikloje jau daugybę metų, todėl žinome, kas madinga, estetiška ir nuotaikinga. Daugiau informacijos dėl šviečiančių balionų, balionų su spauda ir kitų balionų puošimų rasite Ponas Balionas svetainėje www.ponasbalionas.lt arba visuomet galite teirautis el.paštu klaipeda@ponasbalionas.lt arba telefonu +37063429231. Balionai ir viskas iš balionų bet kurioje Klaipėdos miesto dalyje ir netgi už miesto ribų!