Helio balionai Šiauliuose

Susisiekite su mumis

PONAS BALIONAS PRIPŪS JUMS ŠYPSENĄ JAU IR ŠIAULIUOSE! BALIONAI SU HELIU TIK PO 1.2 €, PRISTATYMAS - 5.5 €! JEIGU ESATE UŽKIETĖJĘS BALIONŲ FANAS IR ŽINOTE, KAD JŪSŲ BRANGŲ ŽMOGŲ TAIP PAT NUSTEBINS DIDESNIS BALIONŲ KIEKIS VIENOJE VIETOJE – TURIME JUMS GERĄ ŽINIĄ – NUO 50 VNT. BALIONAMS SU HELIU ŠIAULIUOSE TAIKOMOS NUOLAIDOS!! NORIME PRIMINTI IR TAI, KAD PATALPŲ DEKORAVIMO PASLAUGOS TEIKIAMOS VISOJE LIETUVOJE, TAD NESVARBU IŠ KURIO KRAŠTO ESATE – PONAS BALIONAS PAPUOŠ JŪSŲ PASIRINKTAS PATALPAS.

BALIONŲ SRITYJE DARBUOJAMĖS JAU DAUGYBĘ METŲ, TODĖL ŽINOME TENDENCIJAS, MADAS, KAS ESTETIŠKA IR NUOTAIKINGA. PONAS BALIONAS SIŪLO NE TIK STANDARTINIŲ SPALVŲ (KURIŲ TURI GAUSYBĘ), BET IR RETŲ ATSPALVIŲ BALIONUS. BALIONŲ SU HELIU RASITE ĮVAIRIAUSIŲ DYDŽIŲ (NET METRINIŲ!). TAIP PAT ČIA GAUSU IR NEPRIPŪSTŲ BALIONŲ BEI PUOŠIMŲ ĮVAIRIOMS JŪSŲ GYVENIMO PROGOMS.

ŽINOME, KAD BALIONAI – TAI PUIKI DOVANA AR PUOŠMENA VAIKO GIMIMUI, KRIKŠTYNOMS, ĮVAIRIOMS MOKYKLOS ŠVENTĖMS, NESVARBU KELINTO GIMTADIENIO PROGA, SUŽIEDUOTUVĖMS, MERGVAKARIAMS, BERNVAKARIAMS, VESTUVĖMS IR KITOMS ŠVENTĖMS – BENDRADARBIAUDAMI SU JUMIS IŠRINKSIME JŪSŲ MĖGSTAMŲ, TARPUSAVYJE DERANČIŲ IR MADINGŲ SPALVŲ, TEMĄ ATITINKANČIUS BALIONUS IR SUKURSIME ĮSPŪDINGAS RENGINIO DEKORACIJAS. NEABEJOJAME, KAD BALIONŲ APSUPTYJE NUO VEIDO ŠYPSENA NEDINGS NEI JUMS, NEI SVEČIAMS, TODĖL FOTOGRAFIJOSE IŠLIKS PAKILI ŠVENTĖS NUOTAIKA IR NUOSTABŪS PRISIMINIMAI! PONAS BALIONAS VISIEMS PRIPUČIA ŠYPSENAS IR PAKELIA NUOTAIKĄ NET NIŪRIAUSIĄ DIENĄ!

IR ŠIUKŠTU NEGALVOKITE, KAD BALIONAI SKIRTI TIK VAIKAMS! JIE DŽIUGINA TIEK MAŽYLIUS TIEK VYRESNIO AMŽIAUS ASMENIS BET KOKIOS ŠVENTĖS PROGA! JEI PRITRŪKOTE FANTAZIJOS AR IDĖJŲ KREIPKITĖS Į PONAS BALIONAS ĮMONĘ, KURI JUMS PADĖS UŽPILDYTI SAVO ŠVENTĘ BALIONAIS SU HELIU ŠIAULIUOSE (AR BE JO). PADOVANOKITE TEMINIUS BALIONUS “MYLIMIAUSIAI MAMAI/TĖČIUI“ MOTINOS IR TĖVO DIENOS PROGA, PASVEIKINKITE „ŠIMTADIENIO“ AR „MOKSLŲ PABAIGIMO“ BALIONU SAVO DRAUGUS. NUSTEBINKITE GIMUSIO VAIKELIO TĖVUS „BALIONAIS-BALANDŽIAIS“, PALEISTAIS Į DANGŲ, ARBA PAANKSTINKITE TĖVYSTĖS DŽIAUGSMUS PADOVANODAMI BALIONŲ ČIULPTUKĄ! PADOVANOKITE BALIONŲ - GĖLIŲ MOKYTOJAMS RUGSĖJO 1-OSIOS PROGA, O VASARIO 16 D. MOKYKLOSE LEISKITE Į DANGŲ GELTONUS, ŽALIUS IR RAUDONUS BALIONUS. PER VALENTINO DIENĄ NUNEŠKITE BENT VIENĄ BALIONĄ-ŠIRDELĘ SENELIUI AR SENELEI IR PAMATYSITE, JOG JŲ VEIDAS NUŠVIS, KAIP TIK KĄ PASAKIUS, KAIP JUOS MYLITE. PRIPŪSKITE PILNĄ BIURĄ BALIONŲ SAVO VIRŠININKUI BOSO DIENOS PROGA ŠIAULIUOSE, O SAVO MYLIMOSIOS PIRŠLYBŲ ŽIEDĄ PASLĖPKITE KAMBARYJE PRIPILDYTAME BALIONŲ. NUSIŲSKITE „BALIONAI DĖŽĖJE“ UŽSIENYJE GYVENANČIAM PASIILGTAM GIMINAIČIAMS ARBA DRAUGAMS, KURIE KĄ TIK PERSIKĖLĖ Į ERDVESNĮ BŪSTĄ. PASIDARYKITE BALIONŲ KOSTIUMĄ TEMINIAM NAUJŲJŲ METŲ DARBO VAKARĖLIUI, O 00:00 PALEISKITE Į DANGŲ ŠVIEČIANČIUS LED HELIO BALIONUS VIETOJ FEJERVERKŲ. PER VELYKAS DOVANOKITE NE ŠOKOLADINIUS SALDAINIUS, O SPALVINGIAUSIAIS RAŠTAIS IŠMARGINTUS BALIONUS ARBA BALIONŲ ZUIKUČIUS. NORITE IŠREIKŠTI MINTIS SAVAIP? GALIME ATSPAUSDINTI ANT BALIONO JŪSŲ ŽODŽIUS – BALIONŲ GAVĖJAS JAUS, KAD DOVANOJE SLYPI DALIS JŪSŲ!

DAUGIAU IDĖJŲ IR INFORMACIJOS DĖL ŠVIEČIANČIŲ BALIONŲ SU LED, BALIONŲ SU SPAUDA, DĖL ŠVENČIŲ PATALPŲ DEKORAVIMO IR KT. TEIKIAMŲ PASLAUGŲ ŠIAULIUOSE RASITE PONAS BALIONAS SVETAINĖS PASLAUGOS SKILTYJE, WWW.BALIONAIDEZEJE.LT BEI TEIRAUTIS EL.PAŠTU SIAULIAI@PONASBALIONAS.LT ARBA TELEFONU +37063674234. BALIONAI IR VISKAS IŠ BALIONŲ ŠIAULIUOSE AR BET KURIAME JŪSŲ MIESTE!