Helio balionai Šiauliuose

Susisiekite su mumis

Ponas Balionas pripūs Jums šypseną Šiauliuose! Jeigu esate užkietėjęs balionų fanas ir žinote, kad Jūsų brangų žmogų taip pat nustebins didesnis balionų kiekis – turime Jums gerą žinią – nuo 50 vnt. balionams su heliu Šiauliuose taikomos nuolaidos! Norime priminti ir tai, kad patalpų dekoravimo paslaugos teikiamos ne tik Šiauliuose, tačiau taip pat ir visoje Lietuvoje. Tad visai nesvarbu iš kurio krašto esate – Ponas Balionas papuoš Jūsų pasirinktą šventės erdvę, kad ir kur ji bebūtų!

Balionų srityje darbuojamės jau daugybę metų, todėl žinome tendencijas, madas, kas estetiška ir nuotaikinga. Ponas Balionas siūlo ne tik standartinių spalvų (kurių turi gausybę), bet ir retų atspalvių balionus. Balionų su heliu rasite įvairiausių dydžių, netgi metrinių!. Taip pat čia gausu ir nepripūstų balionų bei puošimų įvairioms Jūsų gyvenimo progoms.

Žinome, kad balionai – tai puiki dovana ar puošmena vaiko laukimui, gimimui, krikštynoms, įvairioms mokyklos šventėms, bet kurio gimtadienio ar sukakties proga, sužieduotuvėms, mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms ir kitoms šventėms – bendradarbiaudami su Jumis išrinksime Jūsų mėgstamų, tarpusavyje derančių ir madingų spalvų, temą atitinkančius balionus ir sukursime įspūdingas renginio dekoracijas. Neabejojame, kad balionų apsuptyje nuo veido šypsena nedings nei Jums, nei svečiams, todėl fotografijose išliks pakili šventės nuotaika ir nuostabūs prisiminimai! Ponas Balionas visiems pripučia šypsenas ir pakelia nuotaiką net niūriausią dieną!

Ir šiukštu negalvokite, kad balionai skirti tik vaikams! Jie džiugina tiek mažylius, tiek vyresnio amžiaus asmenis ir bet kokios šventės proga! Jei pritrūkote fantazijos ar idėjų kreipkitės į Ponas Balionas įmonę, kuri Jums padės užpildyti savo šventę balionais su heliu Šiauliuose. Padovanokite teminius balionus “mylimiausiai mamai/tėčiui“ Motinos ir Tėvo dienos proga, pasveikinkite „šimtadienio“ ar „mokslų pabaigimo“ balionais savo draugus. Nustebinkite gimusio vaikelio tėvus „balionais-balandžiais“ arba paankstinkite tėvystės džiaugsmus padovanodami balionų čiulptuką! Padovanokite balionų - gėlių mokytojams Rugsėjo 1-osios proga, o Vasario 16 d. mokyklas spalvinkite geltonais, žaliais ir raudonais balionais su heliu. Per Valentino dieną nuneškite bent vieną balioną-širdelę seneliui ar senelei ir pamatysite, jog jų veidas nušvis, kaip tik ką pasakius, kaip juos branginate ir mylite. Pripūskite pilną biurą balionų savo viršininkui Boso dienos proga Šiauliuose, o savo mylimosios piršlybų žiedą paslėpkite kambaryje pripildytame balionų. Nusiųskite „balionai dėžėje“ užsienyje gyvenančiam pasiilgtam giminaičiui arba draugams, kurie ką tik persikėlė į erdvesnį būstą. Pasidarykite balionų kostiumą teminiam Naujųjų metų darbo vakarėliui. Per Velykas dovanokite ne šokoladinius saldainius, o spalvingiausiais raštais išmargintus balionus arba balionų zuikučius. Norite išreikšti mintis savaip? Galime atspausdinti ant baliono Jūsų žodžius – balionų gavėjas jaus, kad šioje dovanoje slypi dalis Jūsų širdies!

Daugiau idėjų ir informacijos dėl šviečiančių balionų su led, balionų su spauda, dėl švenčių patalpų dekoravimo ir kitų teikiamų balioniškų paslaugų Šiauliuose rasite Ponas Balionas svetainėje www.ponasbalionas.lt. Taip pat dėl išsamesnės informacijos galite teirautis el.paštu siauliai@ponasbalionas.lt arba telefonu +37063674234. Balionai ir viskas iš balionų Šiauliuose ir visoje Lietuvoje!