Helio balionai Panevėžyje

Susisiekite su mumis

Ponas Balionas pripūs Jums šypseną Panevėžyje! Jeigu esate balionų fanas ir manote, jog daugiau balionų – tai didesnė šypsena draugo veide, turime gerą žinią Jums - nuo 50 vnt. balionams su heliu taikomos nuolaidos! Patalpų dekoravimo paslaugos taip pat teikiamos ne tik Panevėžyje, tačiau ir visoje Lietuvoje. Balionų srityje specializuojamės jau daugybę metų, todėl žinome, kas yra madinga, estetiška ir nuotaikinga. Galime pasiūlyti ne tik standartinius, įprastų spalvų, bet retų atspalvių ir skirtingų dydžių, netgi metrinius, balionus su heliu Panevėžyje. Taip pat pas mus rasite ir balionus bei puošimus įvairioms Jūsų gyvenimo progoms.

Balionai Panevėžyje – tai puiki dovana ar puošmena vaiko laukimui, gimimui, krikštynoms, mokyklos šventėms, įvairaus amžiaus gimtadieniams, sužadėtuvėms, mergvakariams, bernvakariams, vestuvėms ir kitoms sukaktims – kartu su Jumis parinksime Jūsų mėgstamas, derančias tarpusavyje ir madingas spalvas, šventės temą atitinkančius balionus ir sukursime įspūdingas dekoracijas. Neabejokite, kad kartu su balionais Panevėžyje sukurtos nuotaikos, įamžintos fotografijose, išliks prisiminimuose ilgai! Tiesiogine šių žodžių prasme – Ponas Balionas visiems pripučia šypsenas ir pakelia nuotaiką iki debesų net ir lietingiausią dieną!

Nedrįskite manyti, jog balionai skirti tik vaikams! Jie skirti įvairaus amžiaus asmenims, įvairioms šventėms ir progoms! Jei trūksta fantazijos ir idėjų, Ponas Balionas Jums išties pagalbos ranką. Pasiūlysime Motinos ar Tėvo dienos proga savo brangiausiems padovanoti teminius balionus “mylimiausiai mamai/tėčiui“, draugus pasveikinti „šimtadienio“ ar „mokslų pabaigimo“ balionais. Taip pat pradžiuginti naujai iškeptus tėvelius „balionais-balandžiais“ arba vaikišku balionų vežimėliu. O jeigu norite nustebinti būsimus tėvelis ir nupiešti šypseną jų veide dar prieš mažajam džiaugsmeliui išvystant pasaulį, siūlysime padovanodami balionų čiulptuką arba, nežinios atveju, balioną su užrašu “Berniukas ar mergaitė?”! Savo brangiems mokytojams mokslo metų pradžios proga pasiūlysime padovanoti balionų - gėlių, o Vasario 16-osios ar Kovo 11-osios paminėjimo proga mokyklas spalvinkite geltonais, žaliais ir raudonais balionais su heliu. O gal norite nustebinti draugą ar artimąjį savaip? Galime atspausdinti ant baliono Jūsų mintis. Garantuojame, kad tokia dovana leis gavėjui pajusti, kad dalis Jūsų širdies slypi šioje dovanoje.

Daugiau idėjų ir informacijos dėl šviečiančių balionų su led, balionų su spauda, dėl švenčių patalpų dekoravimo ir kitų Panevėžyje teikiamų paslaugų rasite Ponas Balionas svetainėje www.ponasbalionas.lt, o tai pat galite teirautis el.paštu panevezys@ponasbalionas.lt arba telefonu +37063490232. Balionai ir viskas iš balionų Panevėžyje arba bet kuriame kitame Jūsų mieste!