Didmeninė prekyba balionais

Jeigu turite gėlių, dekoro, šventinės atributikos parduotuvę, vaikų žaidimų kambarį ar planuojate pradėti nuosavą verslą ir norėtumėte perparduoti savo klientams mūsų balionus, siūlome tapti mūsų didmenininkais ir įsigyti balionus  dideliais kiekiais ir už mažesnę kainą. Nudžiuginkite savo klientus teikiamomis papildomomis, naujomis paslaugomis!

Didmeninė prekyba paremta principu, jog pirkdami iš mūsų balionus irmu, po 10, 50 ar 100 vienetų pakuotėse, priklausomai nuo pozicijos, gaunate išskirtines kainas. Galime pasiūlyti įvairiausių skirtingų gamintojų balionus ir prekes balionams, atsižvelgiant į kiekvieno Jūsų finansines galimybes, nes balionų kainos, priklausomai nuo gamintojo, svyruoja.

Siūlome platų skirtingų balionų asortimentą: nuo mažų 13 centimetrų skersmens balionų iki milžinškų 90 centimentrų apvalių gigantų. Taip pat rasite modeliavimo balionų, skaidrių ar širdelės formos lateksinių balionų, ivairiausių folinių balionų bei gausiausią pasirinkimą latekso balionų su spauda, nes daugumai šių balionų dizainus kuriame, o taip pat ir spausdiname ant balionų juos patys. Tokiu būdu užtikriname dar didesnį išskirtinumą rinkoje ir galime pasiūlyti niekur kitur nematytų paveikslėlių, o taip pat ir lietuviškų, rusiškų, angliškų, lenkiškų, latviškų užrašų. 

Didelius kiekius balionų galime siųsti į bet kurį Lietuvos miestą. Sudarę didmeninės prekybos sutartį ir susipažinę su mūsų turimu asortimentu, tolimesnius užsakymus galėsite nesunkiai pateikti internetu ar telefonu, o prekės atkeliaus pas Jus per artimiausias 2-3 darbo dienas, jeigu nebus skubesnio poreikio.

Be to, sudarę didmenos sutartį ir pirkdami balionus dideliais kiekiais pigiau, taip pat gaunate galimybę nuomotis helio dujas bei įsigyti pripildymo heliu įrangą už gerokai žemesnę kainą. Žinoma, helio dujų tarą, išnaudojus dujas, yra privaloma mums grąžinti.

Jeigu nusprendėte, jog didmeninės sąlygos būtų kaip tik Jūsų verslui, užsiregistruokite mūsų elektroninėje parduotuvėje www.ponasbalionas.lt ir susisiekite su mumis telefonu arba el. paštu - supažindinsime plačiau Jus su įsigijimo tvarka ir sąlygomis bei priskirsime Jums didmenininko statusą, kad prisijungus e-parduotuvėje visuomet galėtumėte matyti tik Jums, didmenininkams, skirtas kainas.