Apie mus

UAB Ponas Balionas įsteigta 2011 metais. Pagrindinė įmonės vizija - tapti balionų dekoracijų ekspertais Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Todėl nuo pat susikūrimo įmonė specializuojasi įvairiose veiklose, susijusiose su balionais – mažmeninė ir didmeninė prekyba, gamyba, spausdinimas ant balionų, dekoravimas, balionų pildymas oru ir heliu. Ponas Balionas įgyvendina įvairiausius projektus Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalių mastu, turi atstovybę Latvijoje, o taip pat ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Šios svetainės ir e-parduotuvės dėka turėsite galimybę įsigyti nepripūstus balionus, kitus su balionais susijusius produktus bei pripūstų helio balionų staigmeną "balionai dėžėje" per itin trumpą laiką. Ponas Balionas – pirmieji ir vieninteliai balionų ekspertai Lietuvoje, pradėję tiekti paslaugą „Balionai dėžėje“. Tai puikus būdas išskirtinai pasveikinti ar nustebinti artimuosius, kai išpakuojant dėžę-dovaną iš jos staiga išnyra spalvingi teminiai helio balionai. Patikėkite, šią staigmeną lydi nuostaba ir netikėtumo efektas. Jeigu sunku patikėti, - išbandykite!

Labai kviečiame Jus apsilankyti ne tik šioje internetinėje parduotuvėje, tačiau taip pat ir Putvinskio g. 49, Kaune, Vilniaus prekybos slėnyje Nordika bei didžiausiame šventinių prekių salone Vilniuje, Sėlių g. 39, kuriame rasite plačiausią, visą turimą balionų asortimentą ir ne tik! Po salono stogu įsikūrę dvi įmonės, todėl čia rasite kur kas daugiau nei balionus – viską, ko gali prireikti Jūsų spalvingoms šventėms!