Apie mus

UAB Ponas Balionas įsteigta 2011 metais. Pagrindinė įmonės vizija - tapti balionų dekoracijų ekspertais Lietuvoje bei Baltijos šalyse. Todėl nuo pat susikūrimo įmonė specializuojasi įvairiose veiklose, susijusiose su balionais – mažmeninė ir didmeninė prekyba, gamyba, spausdinimas ant balionų, dekoravimas, balionų pildymas oru ir heliu. Ponas Balionas įgyvendina įvairiausius projektus Lietuvos, Latvijos ir Estijos šalių mastu, turi atstovybę Latvijoje, o taip pat ir visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.

Šios svetainės ir e-parduotuvės dėka turėsite galimybę įsigyti nepripūstus balionus, kitus su balionais susijusius produktus bei pripūstų helio balionų staigmeną "balionai dėžėje" per itin trumpą laiką. Ponas Balionas – pirmieji ir vieninteliai balionų ekspertai Lietuvoje, pradėję tiekti paslaugą „Balionai dėžėje“. Tai puikus būdas išskirtinai pasveikinti ar nustebinti artimuosius, kai išpakuojant dėžę-dovaną iš jos staiga išnyra spalvingi teminiai helio balionai. Patikėkite, šią staigmeną lydi nuostaba ir netikėtumo efektas. Jeigu sunku patikėti, - išbandykite!

Labai kviečiame Jus apsilankyti ne tik šioje internetinėje parduotuvėje, tačiau taip pat ir fizinėse parduotuvėse, kurias rasite šiais adresais: Putvinskio g. 49, Kaunas, H. Manto g. 40, Klaipėda, Vikingų g. 3, PS NØRDIKA, Vilnius bei didžiausiame šventinių prekių salone - Savanorių pr. 49, Vilnius, kuriame rasite ne tik balionus ir visus su jais susijusius atributus, fejerverkus, tačiau ir kitas šventines dekoracijas – viską, ko gali prireikti Jūsų spalvingoms šventėms!