Balionai tėčiui

Mūsų visuomenėje pamažu jau mitu tapo tai, kad balionai skirti tik vaikams. Smagu, jog vis dažniau sulaukiame klausimų, kokius balionų sprendimus galime pasiūlyti solidaus ar vyresnio amžiaus asmenims, o taip pat ir vyrams, kurių sveikinimo progų puokštė taip pat labai įvairi. Pradedant nuo tapimo tėčiu, jo gimtadienių, darbinių sukakčių, vardad...

Mūsų visuomenėje pamažu jau mitu tapo tai, kad balionai skirti tik vaikams. Smagu, jog vis dažniau sulaukiame klausimų, kokius balionų sprendimus galime pasiūlyti solidaus ar vyresnio amžiaus asmenims, o taip pat ir vyrams, kurių sveikinimo progų puokštė taip pat labai įvairi. Pradedant nuo tapimo tėčiu, jo gimtadienių, darbinių sukakčių, vardadienių iki Tėvo dienos.

Vyrams, tėčiams, siūlome visą begalę teminių balionų sprendimų - nuo "Geriausias Tėtis" balionų su heliu puokštės, nuo metrinių balionu su individualizuotu užrašu Jūsų tėčiui iki įvairiausių jo namų ar darbo vietos dekoracijų, staigmenų šios šventės proga! Tėvo dienos ar kitų tėčio švenčių proga pasveikinkite tėčius neįprastai, parodykite jiems, kad šios šventės Jums turi ypatingą reikšmę vien dėl to, kad turite nuostabiausią pasaulyje tėtį. Ir kartais tam reikia tiek nedaug! Net minimali balionų su heliu puokštė, be jokios abejonės, pakels Jūsų tėčiui nuotaiką ir savimeilę net niūriausią dieną, 

Galbūt Jūsų tėtis turi hobių ar pomėgių? Galime pasiūlyti balionų tikram žvejui, automobilių fanui, grilio meistrui ir dar daug visko. Gal Jūsų tėtis yra įgijęs ypatingą profesiją - policininko, gaisrininko, veterinaro ar yra kitos profesijos atstovas – galime parinkti tinkamų balionų sprendimų, atsižvelgdami kaip tik į tai! O galbūt Jūsų tėtis Jums yra tikras super herojus? Parodykite jam tai pasirinkę šios temos balionus, priverskite nusišypsoti ir suprasti, kaip Jūs jį vertinate ir branginate.

Taip pat ypatingai džiugi dovana, ypač tais atvejais, jeigu Tėvo dieną negalite būti šalia savo tėčių – balionai dėžėje. Išsiųskite savo tėčiui šią staigmeną. Supakuosime didžiulę dėžę kaip dovaną, parinksime subtilų dovanų popierių, o Jūs išsirinksite teminius balionus su heliu. Supakuosime juos į dėžės vidų, jeigu reikės - prisegsime atvirutę su Jūsų sveikinimo tekstu ir išsiųsime šią staigmeną Jūsų nurodytu adresu reikiamu metu Jūsų tėčiui. Išpakavęs dailų siuntinį ir išvydęs į orą pakylančią balionų puokštę su Jūsų palinkėjimu liks sužavėtas iki širdies gelmių ir pajus, kad toks originalus sveikinimo sprendimas yra Jūsų begalinė meilė, padėka ir rūpestis.

Norėdami pasveikinti savo tėčius, susisiekite su mumis "kontaktų" skiltyje nurodytais kontaktais ir be jokios abejonės paversime visas Jūsų tėčių dienas įsimintinas ilgam! Balionai dėžeje Jus pasieks bet kuriame Lietuvos ar kitos šalies kampelyje, o balionus su heliu galime pristatyti iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių ir Panevėžio taip pat į bet kurį Lietuvos miestą. Laukiame Jūsų tėčių progų!

 

Daugiau
puslapyje
Rodoma 1 - 30 iš 106 prekių